سرمربی تیم والیبال هراز گفت: امسال قصد حضوری پرهیایو در لیگ در برتر نداریم و هدف ما کسب نتایج قابل قبول است تا هواردان تیم را راضی و خوشحال نگه داریم.
عطایی: قصد حضور پرهیاهو در لیگ برتر والیبال را نداریم/ زیاده خواهی‌های ما از سال آینده آغاز می‌شود

به گزارش مازندلیگ، بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد ورود تیم «هراز» به جای کاله به لیگ برتر والیبال ایران اظهار داشت: کاله یک باشگاه ورزشی است و کناره‌گیری آنها از لیگ برتر به معنای توقف دائمی فعالیت‌های ورزشی آنها نخواهد بود. این تصمیمی بود که از سوی مدیران کاله گرفته شده و من در جریان دلایل و جزئیات آن نیستم.

وی ادامه داد: والیبال، ورزشی ریشه‌دار و قدیمی در مازندران است و ورزش نخست شهر آمل به حساب می‌آید. پس از کناره‌گیری کاله، مسئولان والیبال شهر به دنبال حامی مالی بودند که شرکت هراز، ابراز علاقه کرد و توافق خیلی زود حاصل شد.

سرمربی تیم هراز گفت: بلافاصله اقدام به جذب بازیکن کردیم و عبدالرضا علیزاده، حمزه زرینی، عادل غلامی و شهروز همایونفر، نخستین بازیکنانی بودند که با ما به توافق رسیدند. امسال قصد حضوری پرهیایو در لیگ در برتر نداریم و هدف ما کسب نتایج قابل قبول است تا هواداران تیم را راضی و خوشحال نگه داریم. به هر حال ما میراث‌دار کاله در والیبال ایران هستیم. از سال آینده قطعاً زیاده خواهی‌های ما آغاز خواهد شد و به دنبال عنوان خواهیم بود.

عطایی در پایان گفت که تیم تا دو روز آینده تکمیل خواهد شد و در تلاش هستند از اوایل تیر ماه تمرینات را آغاز کنندمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد