تیم‌ والیبال کاله مازندران چند سالی است که با تدابیر مسئولان ارشد این شرکت خصوصی دیگر میلی برای قدرتنمایی در والیبال ندارد.
والیبال در مازندران نیاز به شوک جدی دارد/دیگر امیدی به کاله نیست
علی گرجی پور؛ با وجود اینکه والیبال ایران در حال حاضر جزء ۸ تیم برتر دنیا می باشد و باید در ساختار اداری آن یک تناسب وجود داشته باشد و در شرایط فعلی والیبال ایران، یک برند جهانی است،اما هنوز در بخش های مهم آن نقطه ضعف هایی وجود دارد که یکی از آن ها عدم تصمیم‌گیری به موقع مسئولان ارشد والیبال و ناتوانی در اجرای چند اصل اساسی در والیبال ایران می باشد.
اما جالب تر از آن عدم تصمیم گیری برخی تیم هایی است که در سال گذشته در لیگ برتر تیمداری کرده اند و هنوز مشخص نیست که چه تیم هایی به دلیل مشکلات مالی و مسائلی از این دست تصمیم به عدم تیمداری در لیگ برتر می گیرند.
امسال نیز تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال بجز چند تیم خاص که سال های گذشته همیشه با جذب ستاره های والیبال ایران برای قهرمانی تلاش می کردند هنوز به جذب بازیکن اقدام‌نکرده اند.
یکی از این تیم ها که چند سالی است که برخلاف گذشته دیگر برای قهرمانی نمی جنگد کاله مازندران است.تیمی که با 2 قهرمانی، 1 نایب قهرمانی و 3 مقام سومی در لیگ برتر والیبال ایران و 1 مقام‌قهرمانی و 1 مقام سومی در قاره آسیا یکی از تیم های پرافتخار والیبال ایران به شمار می رود دیگر به فکر رویا پردازی برای رسیدن به قهرمانی نیست و چند سالی است که با تیمی جوان پا به لیگ برتر می گذارد اما این تیمداری نمی تواند هواداران کاله مازندران که روزی در والیبال ایران آقایی می کردند را راضی کند و آنها هر سال منتظر این هستند تا مسئولان ارشد باشگاه کاله تصمیم جدی را در رابطه با این تیم پرافتخار والیبال ایران‌ بگیرند اما برادران سلیمانی که مالکان شرکت لبنی کاله هستند چند سالی است که دیگر نگاهی به والیبال ندارند و شاید حتی هر سال به انحلال این تیم پرطرفدار نیز فکر می کنند.
تیم کاله مازندران چند سالی است که با حضور بهروز عطایی سرمربی آملی این تیم به کارخانه بازیکن سازی برای لیگ برتر و تیم ملی والیبال تبدیل شده است و هر سال چندین بازیکن جوان و گمنام در این تیم رشد کرده و به بازیکن های شاخص تبدیل می شوند و در فصل جدید به تیم های متمول کوچ می کنند.
شاید صبر هواداران تیم کاله مازندران دیگر به پایان رسیده است و حالا دیگر امسال برای حمایت از تیم محبوب خود به ورزشگاه نروند چون آنها به برد عادت کرده بودند و دیگر طاقت شکست های پی در پی خانگی را نداشته باشند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد