استیو مکوئین تا پیش از مرگش در سال هزار و نهصد و هشتاد در سن پنجاه سالگی به دلیل سرطان ریه یکی از مهم ترین ستارگان سینما بود.پرسونای سینمایی او با کمک آثاری مانند «فرار بزرگ»،«بولیت»، قوام پیدا کرد.ستیو مکوئین تا پیش از مرگش در سال هزار و نهصد و هشتاد در سن پنجاه سالگی به دلیل سرطان ریه یکی از مهم ترین ستارگان سینما بود.پرسونای سینمایی او با کمک آثاری مانند «فرار بزرگ»،«بولیت»، قوام پیدا کرد.
مکوئین اگر زنده بود روز بیست و چهارم ماه مارس نود ساله می‌شد.او پسری یاغی بود که در مراکز بازپروری درس خواند.اما توانست در سینما استعدادهایش را بروز دهد. شاید خیلی ها ندانند که استیو مکوئین با بروس لی در سال‌ها میانی دهه شصت رفاقت داشت.

رقابت بروس‌لی و مک‌کوئین+عکس

استیو مکوئین عاشق سرعت و رانندگی بود. بروس لی می خواست یک ماشین پورشه 991 اس مدل استیو مکوئین خریداری کند.اما هرچه استیو مکوئین راننده حاذقی بود بروس لی راننده خوبی نبود.
مکوئین برای اینکه به بروس لی بفهماند که رانندگی چنین ماشین های سرعتی خطرناک است او را به کوهستان های سانتا مونیکا برد که پر از صخره است. او با ماشینش چرخش های صد و هشتاد درجه ای می زد.بروس لی کم کم ترس برش داشت و با داد و هوار ا ز مکوئین خواست که ماشین را نگه دارد و ازخریداری این اتومبیل صرف نظر کرد.

دنیای تصویرمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد