سرمربی تیم نساجی مازندران درباره عدم زمان برگزاری مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال واکنش نشان داد.
فکری: فوتبالیست‌ها کارمند نیستند؛ تکلیف ما را مشخص کنید
به گزارش مازندلیگ، محمود فکری در گفتگو با ایلنا درخصوص اینکه قراربود روز گذشته تمرینات تیم نساجی آغاز شود، گفت: ما هنوز تمرینات را شروع نکرده‌ایم و مشخص نیست چه زمانی بخواهیم این کار را انجام بدهیم. ستاد مبارزه با کرونا وقتی می‌گوید تمرینات را شروع نکنیم لطف کند و یک تاریخ دقیق به تیم‌ها بدهد تا وقتی تیم‌ها بیست روز یا یک ماه تمرینات را تعطیل کردند بعد از آن ۴۵ روز برای آماده سازی فرصت داشته باشند. ورزشکار و یا فوتبالیست اگر قرار باشد تا به مسابقه را به آن بدهند لازم است که به اندازه همان قدر آماده سازی داشته باشد. 

او ادامه داد: ورزشکاران و فوتبالیست‌ها مثل کارمندان نیستند که ۲۰ روز تعطیل باشند و به محض اینکه به سر کار برگشتند سریع پرونده‌ها را باز کنند و بخواهند کارشان را سریع شروع کنند. یک بازیکن اگر الان قرار باشد که ما اوایل اردیبهشت بازی‌ها شروع شود ما یک ماه قبل باید تمرینات را آغاز کنیم.

محمود فکری در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی در انتظار پاسخ قطعی در این باره می‌مانند گفت: ما منتظر هستیم تا ببینیم چه می‌شود که هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

فکری در واکنش به اینکه گفته شده برگزاری تمرینات با این شرایط جریمه دارد گفت: این حرف اصلا کارشناسی نیست. کسی که می‌گوید جریمه می‌کند کارشناس نیست و باید بگویند که مثال آخر اردیبهشت بازی‌ها آغاز می‌شود و ما از اوایل اردیبهشت تمرینات را شروع کنیم. اگر قرار باشد که اول اردیبهشت بازی‌ها آغاز شود که ما نمی‌توانیم بدون تمرین بازی کنیم. وقتی یک فوتبالیست ۱۰ تا ۲۰ روز استراحت کرده به ۳۰ تا ۴۵ روز تمرین نیاز دارد تا آماده شود. ما که نمی‌توانیم بدون تمرین به مسابقات برگردیم.

سرمربی نساجی درباره اینکه ظاهراً برخی تیم‌های لیگ برتری تمرینات را آغاز کرده‌اند گفت: باحساب اینکه اوایل اردیبهشت بازی‌ها شروع می‌شود آنها تمرین را آغاز کردند که همه این را شنیده‌اند.

فکری در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود باید مسابقات تعطیل شود گفت: آن دیگر بستگی به تصمیم وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال دارد. اگر می‌خواهند تعطیل کنند پس زودتر تصمیم گیری کنند تا تکلیف همه مشخص شود که یکسری این وسط سود می‌کنند و یک سری هم ضرر می‌کنند ولی اگر قرار به شروع مجدد باشد نزدیک به یک ماه باید حداقل تمرینات برگزار و سپس مسابقات برگزار شود. چه وزارت ورزش و تمام متولیان و تصمیم گیران اگر می‌خواهند تصمیم گیری کنند باید یک تصمیم مناسب بگیرند. اگر ما تمرین نکنیم و یکدفعه بگویند که اول اردیبهشت باید بازی برگزار شود آن زمان همه ضرر می‌کنند.

سرمربی اهل شمال ایران درباره عدم مسافرت‌های نوروزی به استان‌های شمالی گفت: شمال و جنوب فرقی ندارد و ما به عنوان یک شمالی تنها در خانه بودیم و حتی آشناهایی که در تهران داشتیم را هم ملاقات نکردیم. به شمال نرفتم و تا جایی که می‌توانیم و اختیارات شخصی مان است تصمیم گرفتیم در خانه بمانیم اما یک زمان است که شما به یک تیم و باشگاه تعهد دارید که نمی‌توان آن را زیر پا گذاشت. درخواست که از آقایان داریم این نیستت که بگویند ما جریمه می‌کنیم یا برخورد می‌کنیم؛ بگویند که چه زمانی بازی‌ها برگزار می‌شود که وضعیت‌مان را بدانیم یا اینکه اگر تصمیم به تعطیلی است آن را هم بگویند که بدانیم چه می‌شود. جریمه کردن مربیان و مدیران منطقی نیست و باشگاه‌ها هم نسبت به شهر و هوادارانشان تعهد دارند و آماده سازی برحسب وظیفه است
نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 1 1 چهارشنبه 06 فروردين 1399-21:12

دو تا نکته رو میخوام یادآور بشم که خیلی واجب هستش
1- نام تیم نساجی، با عنوان نساجی مازندران هستش؛ توی فیلم پایتخت، دایما گفته میشه، نساجی قایمشهر؛ خواهشن پیگیری بشه.
2- نقش دروازه بان چهارم نساجی مازندران، که در فیلم پایتخت بازی میکنه، نماد بی اخلاقی و بی ادبی در این فیلم هستش؛ مگه میشه یه بازیکن تا این حد، بی اخلاق باشه؛ این موضوع، شوخی با نساجی و توهین به این تیم بزرگ محسوب میشه؛ خواهشن پیگیری بشه. پاسخ

عارف 0 1 پنجشنبه 07 فروردين 1399-03:57

دقیقا درست گفتی

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد