مازندلیگ - سفیر کشورمان در کرواسی تاکید کرد که با لژیونرهای ورزشکار کشورمان در این کشور در تماس است و به لطف خدا، پس از زلزله اخیر تمام هموطنان ایرانی مقیم کرواسی و از جمله آنها در سلامت کامل هستند.

 

به گزارش مازندلیگ، پرویز اسماعیلی در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص آخرین وضعیت لژیونرهای ایرانی فعال در کرواسی، توضیح داد: آقای یوسف کرمی قهرمان ارزنده و سرمربی باشگاه تکواندوی یاسترب در زاگرب، در دوران تعطیلی لیگ تکواندوی کرواسی از طریق ویدیو کنفرانس و فضای مجازی شاگردان خود را آموزش می دهد و تحت نظر فنی دارد.

 

وی گفت: قرار بود در ابتدای ماه آوریل هشتمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو باشگاههای اروپا با محوریت باشگاه یاسترب در کرواسی برگزار شود که بدلیل بیماری کرونا به تعویق افتاده است.

 

سفیر کشورمان در کرواسی در مورد صادق محرمی، نیز گفت: آقای محرمی از بازیکنان محبوب و با عملکرد فنی بالا در باشگاه دینامو زاگرب است که ایشان هم بدلیل تعطیلی موقت لیگ کرواسی (که احتمالا تمدید می شود) به طور شخصی تمرینات ورزشی خود را در زاگرب ادامه می دهد.

 

وی همچنین افزود: آقای مهدی مهدی خانی بازیکن شاخص و جوان کشورمان هم که در باشگاه واراژدین توپ می زند، بحمدالله در سلامت است و حداقل تا ۲۰ آوریل (اول اردیبهشت) بدلیل تعطیلی لیگ های اروپایی تمرینات شخصی خود را در شهر واراژدین در شمال کرواسی پیگیری می کند.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد