مازندلیگ - سرمربی تراکتور ضمن تبریک سال نو به هموطنانمان، اعلام کرد که برای خوشحالی مردم آذربایجان در سال ۹۹، از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

 

به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، در متن پیام ساکت الهامی آمده است: «متاسفانه بیماری کرونا باعث شده که مردم آن شور و حال همیشگی را نداشته باشند؛ اما مطمئن هستم که با همت و خانه‌نشینی مردم، این روزها را به‌زودی پشت سر خواهیم گذاشت.

 

بازیکنان و هواداران تراکتور در سال ۹۸ به من کمک کردند که عملکرد خوبی در عرصه‌ سرمربیگری داشته باشم. من هم این قول را به هواداران می‌دهم که برای خوشحالی آنان به صورت شبانه‌روزی تلاش خواهم کرد و انشالله سال ۹۹، سال موفقیت و قهرمانی‌های تراکتور خواهد بود.

 

من در تراکتور، با بازیکنانی کار کردم که تک تک آن ها از نظر اخلاقی و فنی، پتانسیل های بالایی دارند و عملکرد خوبشان باعث شد تا روز به روز پیشرفت کنیم و این مسیر هنوز هم تا رسیدن به قله های موفقیت ادامه دارد.

 

ضمن تشکر از زنوزی، مالک دلسوز باشگاه تراکتور بابت اعتمادی که به من کردند، اعلام می دارم که باتوجه به امکانات فوق‌العاده‌ای که ایشان برای تراکتور فراهم کرده است، قهرمانی و موفقیت این تیم دور از انتظار نیست.

 

جا دارد از مدیریت باشگاه، آقای سهرابی و سایر عوامل کاربلد باشگاه نیز تشکر و قدردانی کنم که این بستر را برای اعتلای نام تراکتور فراهم کرده اند و با تمام وجود تلاش می کنند. به امید روزهایی که پیروزی‌ها را در سکوهای مملو از هوادار یادگار امام (ره) جشن بگیریم.»

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد