مربی تیم نساجی مازندران گفت: بازیکنان نساجی درک کرده‌اند که هواداران چشم انتظار نتایج خوب این تیم هستند.
دین‌محمدی: هواداران نساجی چشم انتظار نتایج خوب هستند
به گزارش مازندلیگ، سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگویی، درباره وضعیت تیم فوتبال نساجی مازندران و بحث انتخاب سرمربی جدید، اظهار داشت: ما در حال حاضر کارمان را با نفراتی، چون بادامکی و ... پیش می‌بریم و تلاش می‌کنیم که این تیم بتواند نتیجه بگیرد.
وی افزود: نساجی یک‌سری مشکلات دارد که همه در تلاش هستند آن را حل کنند. امیدوارم بتوانیم این تیم را سرحال نگه داریم. نساجی تیم ریشه‌داری است و باید تمام توان‌مان را به کار ببریم که نتیجه بگیریم.
مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص اینکه آیا با حضور سرمربی جدید بازهم به کارش در این تیم ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: فعلا کارمان را انجام می‌دهیم تا ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.
وی درباره با نگرانی هواداران نساجی از شرایط این تیم تصریح کرد: منِ دین‌محمدی در تیم پرطرفداری، چون استقلال بازی کردم و دوره امیر قلعه‌نویی و پرویز مظلومی کمک مربی بودم و کاملا شرایط و حواشی را از نزدیک حس کرده‌ام. حضور تماشاگران پُرتعداد لذت دیگری دارد. هواداران چشم انتظار نتایج خوب نساجی هستند و بازیکنان این موضوع را درک کرده‌اند که باید برای گرفتن نتیجه همه تلاش خود را انجام دهند.
دین‌محمدی در مورد بازی با ماشین‌سازی در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر خاطرنشان کرد: بازی با ماشین‌سازی سخت است، چون تیم خوبی دارند، ولی ما نساجی هستیم. مطمئنا بازیکنان با همدلی سعی می‌کنند سه امتیاز را بگیرند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد