مازندلیگ - نفرات و تیم‌های برتر چهلمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی مشخص شد.
 

به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی روزهای 18، 19 و 20 دی ماه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد که در پایان تیم ایران با 245 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و تیم های ارمنستان و روسیه به ترتیب با 175 و 25 امتیاز دوم و سوم شدند.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- علیرضا سرلک 2- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 3- مجید داستان و میهران جابریان (ارمنستان) 5- محمد کابلی و عرفان جعفریان 7- محمد خدابخشی 8- سیدعلی عظیمی 9- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 10- ایمان زارعی (ایران)

61 کیلوگرم: 1- نورگان الکساندروف (روسیه) 2- میرعلی باوفا سادات 3- علی حاج آقا نیا و حسن عبادی 5- رازمیک پاپیکیان 6- محمد ملکی 7- محمد رمضان پور

65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری 2- ابوالفضل حاجی پور 3- خیراله قهرمانی و امیرحسین مقصودی 5- امیرمحمد یزدانی 6- مرتضی قیاسی 7- مهران نصیری 8- وازگن توانیان (ارمنستان) 9- ایمان صادقی

70 کیلوگرم: 1- امیرحسین حسینی 2- گئورگ مخیان (ارمنستان) 3- آرمان آندراسیان (ارمنستان) و محمدرضا سرگو 5- امیررضا اکبرزاده 6- محمد زمانی 7- رضا مقتدر 8- یوسف کامرانی 9- علی آقایی

74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی 2- محمدصادق فیروزپور 3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) و محمد نخودی 5- جمال خدابنده لو و واروژان کاجوریان (ارمنستان) 7- رضا افضلی 8- هرایار علی خانیان (ارمنستان) 9- حامد رشیدی

79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی 2- امیرحسین کاووسی 3- بابک صفری و حمیدرضا زرین پیکر 5- عباس یزدانی و رضا ابراهیم نژاد 7- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8- سجاد غلامی (ایران)
86 کیلوگرم: 1- احمد بذری 2- جلال زمان 3- مهر مارکوسیان (ارمنستان) و حمیدرضا علی بخشی 5- محمد مرادی و هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 7- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8- مهدی حاجیلوییان 9- مرصاد مرغزاری 10- محمدجواد پرنوری

92 کیلوگرم: 1- محمدجواد ابراهیمی 2- حسین شهبازی 3 حسین جلالی نژاد و محمدحسین میرباغبان 5- سینا غلامی 6- هوشنگ کاظمی 7- مارزپت گالستیان (ارمنستان) 8- محمد علی تبار 9- محمدحسین فیروزپور

97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج 2- جواد نظری 3- دانیال شریعتی نیا و علی شعبانی 5- اسماعیل نجاتیان 6- احمد حسن مرادی

125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی 2- امین طاهری 3- یداله محبی و عباس فروتن 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و نعیم حسن زاده 7- محمد مرادی 8- سیدرضا چراغی 9- امیررضا امیری

100+ پهلوانی: 1- سید یونس جعفری 2- سجاد عزیزی 3- جلیل پیرمردی و محسن یوسف نیا 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و احمد حسین مرادی 7- شورش آقایی

رده بندی تیمی: 1- ایران 245 امتیاز 2- ارمنستان 175 امتیاز 3- روسیه 25 امتیاز

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

دیدارهای فینال:

57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 3- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 2
61 کیلوگرم: نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده 11- میرعلی باوفا سادات 1
65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 9- ابوالفضل حاجی پور 5
70 کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده 7 – گئورگ مخیان (ارمنستان) 2
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 3 – محمد صادق فیروزپور صفر
79 کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده 3-  امیرحسین کاووسی 3
86 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 8 - جلال زمان صفر
92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده 2- حسین شهبازی 1
97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 12 – جواد نظری صفر
125 کیلوگرم: پرویز هادی، برنده 6- امین طاهری 4
100+ پهلوانی: یونس جعفری، برنده 6 (ضربه فنی)- سجاد عزیزی صفر

دیدارهای رده بندی:

57 کیلوگرم:
میهران جابریان (ارمنستان)، برنده 10- عرفان جعفریان 9
مجید داستان، برنده 4 (ضربه فنی)- محمد کابلی 1
61 کیلوگرم:
علی حاج آقا نیا، برنده – داریوش حضرتقلی زاده (حضور نیافت)
حسن عبادی، برنده 7- رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) 4
65 کیلوگرم:
خیراله قهرمانی، برنده – مهدی عشقی (شرکت نکرد)
امیرحسین مقصودی، برنده 6- امیرمحمد یزدانی 4
70 کیلوگرم:
آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده – سبحان یاری (حاضر نشد)
محمدرضا سرگو، برنده 8- امیررضا اکبرزاده 1
74 کیلوگرم:
خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 5- جمال خدابنده لو 3
محمد نخودی 7- واروژان کاجوریان (ارمنستان) 5
79 کیلوگرم:
بابک صفری، برنده 6- عباس یزدانی 6
حمیدرضا زرین پیکر، برنده 7- رضا ابراهیم نژاد 2
86 کیلوگرم:
حمیدرضا علی بخشی، برنده 4- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 2
مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده 4- محمد مرادی صفر
92 کیلوگرم:
حسین جلالی نژاد، برنده – ارشک محبی (حاضر نشد)
محمدحسین میرباغبان، برنده – عزت اله اکبری (حاضر نشد)
97 کیلوگرم:
دانیال شریعتی نیا، برنده – سجاد عزیزی (حاضر نشد)
علی شعبانی، برنده – اسماعیل نجاتیان (حاضر نشد)
125 کیلوگرم:
یداله محبی، برنده 10- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
عباس فروتن، برنده 6- نعیم حسن زاده
100+ پهلوانی:
جلیل پیرمردی، برنده 11- آندرانیک گالستیان (ارمنستان)
احمد حسین مرادی، برنده 2 (ضربه فنی)- محسن یوسف نیا صفر

نتایج رقابت های مقدماتی:

57 کیلوگرم:
مقدماتی:
مجید داستان، برنده 7- نقی رضوان صفر
عرفان جعفریان، برنده 4- سیدعلی عظیمی 4
نادر حاج آقانیا، برنده - محسن ملکی (کشتی نگرفت)
آرسن هاروتونیان (ارمنستان) برنده 8- پوریا ترکمان صفر
محمد خدابخشی، برنده 8- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 3
میران جابریان (ارمنستان)، برنده 2- ایمان زارعی صفر

یک چهارم نهایی:
مجید داستان، برنده – نادر حاج آقانیا (کشتی نگرفت)
عرفان جعفریان، برنده 6- محمد خدابخشی 6
علیرضا سرلک، برنده 6- محمد کابلی 2
آرسن هاراتونیان (ارمنستان)، برنده 12- میران جابریان صفر

نیمه نهایی:
علیرضا سرلک، برنده 3 - مجید داستان 2
آرسن هاروتونیان (ارمنستان)، برنده 10- عرفان جعفریان صفر

شانس مجدد:
میران جابریان (ارمنستان)، برنده 6- پوریا ترکمان صفر

61 کیلوگرم:
مقدماتی:
رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 9- محمد ملکی 4

یک چهارم نهایی:
میرعلی باوفا سادات، برنده 13- رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) صفر
علی حاج آقانیا، برنده – هئورهی خاسای (اوکراین)، حاضر نشد
نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده – داریوش حضرتقلی زاده، حاضر نشد
حسن عبادی، برنده 4- محمد رمضان پور 3

نیمه نهایی:
میرعلی باوفا سادات، برنده 17- حسن عبادی 8
نورگان الکساندراف (روسیه)، برنده 7 - علی حاج آقانیا

65 کیلوگرم:
مقدماتی:
امیرحسین مقصودی، برنده 4 – مرتضی قیاسی 1
میثم نصیری، برنده 3- پیمان بیابانی 2
امیرمحمد یزدانی، برنده 5- ایمان صادقی صفر

یک چهارم نهایی:
ابوالفضل حاجی پور، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)
امیرحسین مقصودی، برنده 2- مهران نصیری صفر
خیراله قهرمانی، برنده 5- وازگن توانیان (ارمنستان) صفر
میثم نصیری، برنده 14- امیرمحمد یزدانی 13

نیمه نهایی:
ابوالفضل حاجی پور، برنده 7 - خیراله قهرمانی 1
میثم نصیری، برنده 6 - امیرحسین مقصودی 5

شانس مجدد: امیرمحمد یزدانی، برنده – پیمان بیابانی (حاضر نشد)
رده بندی:
خیراله قهرمانی، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)

70 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدرضا سرگو، برنده 8 – علی آقایی صفر
امیرحسین حسینی، برنده 4- امیررضا اکبرزاده 1
مهدی یگانه جعفری، برنده 11- یوسف کامرانی 1

یک چهارم نهایی:
امیرحسین حسینی، 10(ضربه فنی)- مهدی یگانه جفری صفر
محمدرضا سرگو، برنده 4- رضا مقتدر 2
گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده – سبحان یاری (حاضر نشد)
آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده 4- محمد زمانی 4

نیمه نهایی:
امیرحسین حسینی، برنده 6- محمدرضا سرگو 2
گئورگ مخیان (ارمنستان) برنده 4- آرمان آندراسیان (ارمنستان)

شانس مجدد:
امیررضا اکبرزاده، برنده – مهدی یگانه جعفری (حاضر نشد)

74 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا افضلی، برنده 6- حامد رشیدی صفر
محمد نخودی، برنده – بوریس ماکویف (اسلواکی) (حاضر نشد)
واروژان کاجوریان (برنده)، برنده – حمید الهیان (حاضر نشد)
مصطفی حسین خانی، برنده 8- سعید داداشپور صفر

یک چهارم نهایی:
مصطفی حسین خانی، برنده 10- واروژان کاجوریان (ارمنستان) 2
محمد نخودی، برنده 4- رضا افضلی 2
جمال خدابنده لو، برنده 5- هرایار علی خانیان (ارمنستان) 3
محمدصادق فیروزپور، برنده 3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) 1

نیمه نهایی:
مصطفی حسین خانی، برنده 6- محمد نخودی صفر
محمدصادق فیروزپور، برنده 3- جمال خدابنده لو 1

شانس مجدد:
واروژان کاجوریان (ارمنستان، برنده – سعید داداش پور (حاضر نشد)

79 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا ابراهیم نژاد، برنده 12- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8
امیرحسین کاووسی، برنده 6- امید حسن تبار 6

یک چهارم نهایی:
علی سوادکوهی، برنده 4 (ضربه فنی) – عباس یزدانی 3
حمیدرضا زرین پیکر، برنده 3- سجاد غلامی 3
امیرحسین کاووسی، برنده 6- رضا ابراهیم نژاد صفر
بابک صفری، برنده – هادی قدمی (وزن کشی نکرد)

نیمه نهایی:
علی سوادکوهی، برنده 7 - بابک صفری - صفر
امیرحسین کاووسی ، برنده 5 حمیدرضا زرین پیکر 3

شانس مجدد: رضا ابراهیم نژاد، برنده – امید حسن تبار (حاضر نشد)

86 کیلوگرم:
مقدماتی:
جلال زمان، برنده 10- مرصاد مرغزاری 1
هوانس مخیتاریان (ارمنستان)، برنده 4 (ضربه فنی) محمدجواد پرنوری
گریگور گریگوریان (ارمنستان)، برنده – زین العابدین علی مرادی، حاضر نشد
حمیدرضا علی بخشی، برنده 9- مهدی حاجیلوییان 2

یک چهارم نهایی:
حمیدرضا علی بخشی، برنده 10- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8
جلال زمان، برنده 11- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 3
احمد بذری، برنده 10- محمد مرادی صفر
مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده – اکبر سبحانی، حاضر نشد

نیمه نهایی:
جلال زمان، برنده 4- حمیدرضا علی بخشی 2
احمد بذری، برنده 12- مهر مارکوسیان (ارمنستان) 2

شانس مجدد:
هوانس مخیتاریان، برنده 10 (ضربه فنی) – مرصاد مرغزاری صفر

92 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدحسین میرباغبان، برنده 10- مارزپت گالستیان (ارمنستان) 3
حسین شهبازی، برنده 3- هوشنگ کاظمی صفر
عزت اله اکبری، برنده 10- محمدحسین فیروزپور صفر

یک چهارم نهایی:
حسین شهبازی، برنده 3- محمدحسین میرباغبان 2
عزت اله اکبری، برنده 6- سینا غلامی 4
محمدجواد ابراهیمی، برنده 8- حسین جلالی نژاد 2
ارشک محبی، برنده 7- محمد علی تبار صفر

نیمه نهایی:
حسین شهبازی، برنده 2- عزت اله اکبری 1
محمدجواد ابراهیمی 5- ارشک محبی صفر (محبی به دلیل مصدومیت ادامه نداد)

شانس مجدد:
محمدحسین میرباغبان، برنده 7- هوشنگ کاظمی 4

97 کیلوگرم:
مقدماتی:
اسماعیل نجاتیان، برنده – رضا یزدانی (وزن کشی نکرد)

یک چهارم نهایی:
مجتبی گلیج، برنده 6- علی شعبانی 4
جواد نظری، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)
اسماعیل نجاتیان، برنده 9- احمدحسن مرادی صفر
دانیال شریعتی نیا، برنده – میثم عبدی (کشتی نگرفت)

نیمه نهایی:
جواد نظری، برنده 5 – دانیال شریعتی نیا 4
مجتبی گلیج، برنده 3- اسماعیل نجاتیان 1

رده بندی:
دانیال شریعتی نیا، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)

125 کیلوگرم:
مقدماتی:
نعیم حسن زاده، برنده – جاصبر صادق زاده (وزن کشی نکرد)
امین طاهری، برنده 3- سیدرضا چراغی صفر

یک چهارم نهایی:
عباس فروتن 4- محمد مرادی 2
یداله محبی، 5 (ضربه فنی) – امیررضا امیری 2
پرویز هادی، برنده 10- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
امین طاهری، برنده 9- نعیم حسن زاده 2

نیمه نهایی:
پرویز هادی، برنده 3 - یداله محبی
امین طاهری، برنده 3- عباس فروتن صفر

شانس مجدد: نعیم حسن زاده، برنده 1- سید رضا چراغی 1

100+ پهلوانی:
یک چهارم نهایی:
جلیل پیرمردی، برنده – سیدرضا چراغی (حاضر نشد)
سجاد عزیزی، برنده 7 (ضربه فنی)- آندرانیک گالستیان 2
یونس جعفری، برنده 4 (ضربه فنی)- محسن یوسف نیا صفر
احمد حسین مرادی، برنده 4- شورش آقایی 4

نیمه نهایی:
سجاد عزیزی، برنده 6- جلیل پیرمردی 6
یونس جعفری، برنده 2 (ضربه فنی)- احمد حسین مرادی صفر



مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد