در هفته هفدهم رقابت های لیگ آزادگان، آرمان گهر سیرجان در خانه پذیرای رایکا بابل خواهد بود.
آرمان گهر - رایکا بابل؛ در انتظار شکوفایی یاران شکوری
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل؛ آرمان گهر هفته گذشته توانست سرخپوشان را در خانه اش متوقف کند و ضمن کسب یک امتیاز ارزشمند خارج از خانه، با رسیدن به هشتمین تساوی، پس از گل ریحان رکورددار بیشترین تساوی لیگ یک شود.
سیرجانی ها در سه دیدار اخیرشان به نتایج مشابه یک-یک رسیدند و سه مساوی، سه گل زده، سه گل خورده و سه امتیاز حاصل کار آن ها در مجموع این سه بازی بوده است. شاگردان شهبا در مجموع پانزده دیدار قبل خود به دو پیروزی، هشت تساوی و پنج باخت رسیده اند و با چهارده امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول جا گرفته اند.
رایکا نیز هفته گذشته دربی حساس و شش امتیازی شمالی های لیگ یک را با یک گل به ملوان واگذار کرد، آن هم در روزی که برای نخستین بار بازی رایکا از شبکه استانی پخش مستقیم می شد. پسران بابل در سه دیدار اخیر خود به ترتیب یک پیروزی، یک تساوی و یک باخت به دست آورده اند، در حالی که چهار گل زده و چهار گل خورده نیز داشته اند.
یاران هادی شکوری در مجموع پانزده دیدار خود تا این مقطع از فصل جاری دو پیروزی، هفت تساوی و شش باخت در کارنامه ثبت کرده اند و با سیزده امتیاز در رده هفدهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.
ریکاها برای کسب اولین برد خارج از خانه خود در سیرجان حاضر می‌شوند و با دعای خیر مردمان شهر، به این مهم دست خواهیم یافت.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد