سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از نظر فوتبالی خوب کار می‌کنیم ولی اعتماد به نفس نداریم.
مهاجری:مشکلات زیادی داریم اما ارائه چنین فوتبالی قابل تقدیر است/نساجی اعتماد به نفس ندارد
به گزارش مازندلیگ، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: در ابتدا از تماشاگرانمان که این مسیر طولانی را طی کردند و به اینجا آمدند تشکر می‌کنم. از سوی مقابل هم از تماشاگران نفت تشکر می‌کنم و این جای تقدیر دارد که لیدرهای دو تیم از هم پذیرایی می‌کنند. زیبایی فوتبال باید نشان داده شود. 

وی افزود: امروز بازی بود که گل نداشت ولی دو تیم توسط تماشاگرانشان حمایت شدند و این جای تقدیر و تشکر دارد. همه اینها گذرا است و من وقتی پسر 8 ساله را در ورزشگاه می‌بینم خوشحال می‌شوم. حمایت و رفتار تماشاگران نکته بارز این مسابقه بود.

رضا مهاجری ادامه داد: آنها موقعیت روی دروازه‌ ما خلق نکردند و در نیمه دوم اگر 5-4 مصدوم نداشتیم شاید آشوری را اصلا به زمین نمی‌فرستادم ما از نظر فوتبالی خوب کار می‌کنیم ولی اعتماد به نفس نداریم. امروز شنیدم ماشین‌سازی بازی را برده ولی به نظرم ذوب آهن در پروسه باخت گیر کرده است. تیم ما هم همین شرایط را دارد و باید اعتماد به نفسش برگردد. 

وی افزود:  نفت مسجد سلیمان تا الان باختی نداشته و درست است که بازی‌ها را نبرده ولی آنها هم به این اعتماد به نفس رسیده‌اند که در مسابقات شکست نخورند. ما امروز در نیمه دوم تا دهانه دروازه هم رفتیم ولی گل نزدیم. باید این اعتماد به نفس به تیم ما برگردد. شما می‌دانید ما مشکلات زیادی داریم ولی با آن همه مشکل ارائه چنین فوتبالی قابل تقدیر است. 

سرمربی نساجی در خصوص داوری مسابقه گفت: داوری عالی بود و ما از عملکرد او راضی هستیم.
نظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 7 3 جمعه 17 آبان 1398-19:35

واقعا ارایه چنین فوتبالی، قابل تقدیر دارد. پاسخ

3 0 شنبه 18 آبان 1398-08:03

نظری از وقتی که پشت مهاجم بازی میکنه افت کرده کاش جعفری رو بیرون میاورد و نظری میرفت پست تخصصی خودش و علی اصغر هم پشت مهاجم بازی میکرد پاسخ

سیاوش 3 0 شنبه 18 آبان 1398-12:08

شاید حرف شما درست باشه
ولی واقعا نساجی داره خوب کار میکنه
فقط کافیه که بچه ها، مقابل دروازه، کمی دقت داشته باشند
این تیمی که نساجی دیروز باهاش بازی کرد، سپاهان رو در اصفهان متوقف کرد و پدیده رو در مشهد برد و مقابل فولاد دو تا گل زد که داورا نپذیرفتن؛ اما مقابل نساجی، حتی یک فرصت ایده آل هم نداشت و عوضش نساجی، حداقل دو سه موقعیت صد در صدی داشت
من مطمینم که این نساجی، آینه ی خوبی داره
بایستی صبور باشیم؛ تیم برای موفقیت، اول بایستی، خوب بازی کنه.

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد