جنجال بوسه بر دستان دختر ترامپ

جنجال بوسه بر دستان دختر ترامپاختصاصی «تابناک باتو» ـ ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا، در خلال یک سفر استثنایی با هدف ارتقای توانمندسازی اقتصادی زنان از سوی پرنسس للا سلمی، با استقبال سلطنتی مواجه شد.

بنا به گزارش روزنامه دیلی میل، ایوانکا ۳۸ ساله، علی رغم پرواز طولانی که از واشنگتن دی سی داشت، آرام و راحت به نظر می‌رسید و در .این مدت توانست لباس هایش را نیز تغییر دهد.

به دنبال استقبال گرمی که با آن مواجه شد، ایوانکا با پرنسس مریم چای مغربی نوشید. در .این جلسه، ایوانکا فرصت را برای گفتگو درباره کمپین توسعه و شکوفایی جهانی زنان غنیمت شمرد، هدف او از این سفر حمایت از این کمپین است.

جنجال بوسه بر دستان دختر ترامپ

علاوه بر رباط قرار است ایوانکا سفر کوتاهی به دار البیضاء داشته باشد. «شان کرونکروس» رئیس اجرایی مؤسسه چالش هزاره نیز به او خواهد پیوست. آن‌ها دیدار‌هایی با مسئولین حکومتی و کارآفرینان برتر در مغرب خواهند داشت. قرار است ایوانکا و گروه همراه او جمعه هشتم نوامبر به ایالات متحده بازگردند.

دیدار از مغرب سومین سفر خارجی ایوانکا ترامپ در سال جاری برای ترویج شکوفایی و توسعه جهانی زن است که در ماه فوریه به نفع زنان کشور‌های در حال توسعه راه اندازی شد.

ایوانکا ترامپ در گفت‌وگو با آسوشیتدپرس گفت: مغرب هم پیمان مهمی برای ایالات متحده آمریکاست و در دوران پادشاه محمد ششم گام‌های بزرگی برای تقویت برابری و مساوات بین زنان و مردان برداشته است.

کمپین رشد و شکوفایی جهانی زن با هدف کمک به پنجاه میلیون زن در کشور‌های در حال توسعه شکل گرفته تا بتوانند در شش سال آینده به رشد و بالندگی اقتصادی دست پیدا کنند.

جنجال بوسه بر دستان دختر ترامپ

در این کمپین سازمان‌های دولتی ایالات متحده، از جمله وزارت امور خارجه، شورای امنیت ملی و سایر آژانس‌ها مشارکت می‌کنند. هدف آن‌ها هماهنگی برنامه‌های موجود و تدوین برنامه‌های جدید برای کمک به زنان در زمینه‌هایی مانند آموزش شغلی، حمایت مالی و اصلاحات قانونی یا نظارتی است.

در همین راستا و با هدف حمایت از زنان، ایوانکا در ماه آوریل به اتیوپی و ساحل عاج و در ماه سپتامبر به آرژانتین، کلمبیا و پاراگوئه سفر کرد.

عکس جنجالی بوسه بر دستان ایوانکا ترامپ

یکی از عکس‌های جنجالی سفر ایوانکا ترامپ به مغرب بوسه زن مغربی از اهالی روستای سیدی قاسم مغرب بر دستان او بود. این عکس جنجال زیادی در فضای مجازی مغرب ایجاد کرد و کاربران آن را عکسی حقارت بار و توهین به زن مغربی توصیف کردند. کاربران می‌گویند عجیب است که دختر ترامپ دستش را عقب نکشیده است و این یعنی کوچک شمردن کرامت شهروندان مغربی. برخی دیگر از کاربران نیز چنین رفتار‌هایی را به دوران و عصور استبداد نسبت می‌دهند و می‌گویند دوران این طور رفتار‌ها خیلی وقت است که به پایان رسیده و چنین رفتاری به دنیای متمدن و آزاد تعلق ندارد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد