مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، پیروزی تیمش مقابل نساجی مازندران را از نان شب هم واجب‌تر می‌داند.
تارتار: پیروزی مقابل نساجی از نان شب واجب‌تر است

به گزارش مازندلیگ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: دیدار بسیار مهم و شش امتیازی مقابل نساجی داریم. این تیم یکی از تیم‌های بسیار خوب این فصل بوده و از لحاظ فنی، بسیار خوب است. نساجی تیم یکدستی دارد و بازی زیبایی به نمایش می‌گذارد، اما اگر بتوانیم راه‌های نفوذ خود را کنترل و از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم، می‌توانیم برنده بازی باشیم.

وی با اشاره به فاصله گرفتن شاگردانش با تیم‌های پایین‌نشین در صورت شکست نساجی تصریح کرد: در صورت پیروزی در این مسابقه، فاصله خود را با تیم‌های پایین جدول افزایش می‌دهیم و این بازی برای ما بسیار مهم است. یک گلایه از هواداران تیمم دارم. انتظار ما از هواداران‌مان بیشتر است و دوست داریم آنها بیش از این به ورزشگاه بیایند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه افزود: ما به حمایت آنها خیلی نیاز داریم و هواداران نباید تنها زمانی به کمک ما بیایند که به سراشیبی سقوط رفته‌ایم. انتظار داریم فردا جای خالی در ورزشگاه نباشد و هواداران به ما انگیزه بدهند تا سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم و از تیم‌های پایین جدول فاصله بگیریم تا روند خوب خود را در لیگ برتر ادامه دهیم.

تارتار در مورد غایبان تیمش برابر نساجی خاطرنشان کرد: محروم نداریم و عباس عسکری تنها مصدوم ماست که شرایط خوبی ندارد. یکی از مدافعان ما مصدوم است که باید ببینیم به این مسابقه می‌رسد یا خیر.

«تمام تلاش ما این است که سه امتیاز این دیدار را که از نان شب برای ما واجب‌تر است، بگیریم، چون دیدارهای بعدی‌مان سنگین‌تر خواهد بود.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: نساجی تیم بسیار خوبی است و باید بتوانیم هافبک‌های نفوذی حریف را به خوبی کنترل کنیم تا در جریان مسابقه، آسیب نبینیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد