حواشی به وجود آمده برای صنعت نفت در قائمشهر، واکنش مدیر رسانه نساجی را به همراه داشته است.
مدیر رسانه باشگاه نساجی: این ترفند آقایان قدیمی شده/ نساجی بهترین میزبان است و حاشیه درست نکنید

 به گزارش مازندلیگ، بعد از اینکه مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان نسبت به عدم اختصاص زمین تمرین به این تیم در قائمشهر اظهاراتی را علیه مسئولان نساجی مطرح کردند، اولین واکنش این باشگاه مازنی نیز منتشر شد. مهدی یکتا، مدیر رسانه نساجی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: برای اولین مرتبه است که این سخنان مطرح می‌شود. هواداران ما در روزی که تیم برنده و بازنده بود، حریف را تشویق کردند و همه به اخلاق مدار بودن باشگاه نساجی واقف هستند. ما طبق ادعای باقی تیم‌ها یکی از بهترین میزبان‌ها هستیم. اظهارات مسئولان نفت اصلا صحت ندارد و باید بگویم که کافر همه را به کیش خود پندارد.

 

وی در ادامه گفت: قبل از انجام مسابقه مطرح کردن این حرف‌های غیر واقع درست نیست. زمین سیمرغ به ما ارتباطی ندارد و اصلا در اختیار ما نیست. هر تیمی که به قائمشهر آمده و از ما درخواست داشته در خدمت آن‌ها بوده ایم و بهترین امکانات را فراهم کرده‌ایم. الان ساعت 9 شب است و ما هنوز در تهران هستیم پس چطور می‌توانیم زنگ بزنیم و بگوییم که به نفت زمین ندهند. این ترفندها قدیمی شده و به نظرم نباید از آن استفاده کنند.


 
یکتا در پایان گفت:حرف آقای فرقانی  صحت ندارد. کاش با مدرک صحبت کنند. هر چند که حساب ایشان از باشگاه ریشه دار و پر طرفدار نفت آبادان جداست. ولی از همه تیم‌ها بپرسید که میزبانی ما چگونه است و این سخنان به هیچ عنوان واقعیت ندارد./ ورزش سهمطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 0 1 چهارشنبه 08 آبان 1398-21:43

امیدوارم نساجی، به اینجور حاشیه ها اصلا اهمیت ندهد.
دارن حاشیه سازی میکنند
بعید میدانم که از طرفآبادانی ها و صنعت نفتی ها باشد
به نظر، این ترفند مربی تیم، اسکوچیچ هستش!
میخواهد از این طریق، تمرکز نساجی را بهم بریزد
این شخص، در حاشیه سازی، تبحّر خاصی دارد.
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد