معاون ورزشی و مدیر تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: باشگاه صنعت نفت اگر با فردی از باشگاه نساجی برای تمرین در مازندران هماهنگ کرده نام آن فرد را به ما بگوید.
معاون ورزشی باشگاه نساجی: صنعت نفت برای تمرین در مازندران هیچ هماهنگی با ما نداشت/ درخواست می‌کردند ورزشگاه وطنی را به آنها می‌دادیم
به گزارش مازندلیگ، علی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دلخوری اعضای تیم صنعت نفت آبادان از اینکه به آنها اجازه داده نشد در مازندران تمرین داشته باشند در حالی که آنها مدعی‌اند در این زمینه با باشگاه نساجی مازندران هماهنگی‌های لازم را انجام داده بودند، اظهار داشت: اول از همه اینکه باشگاه نساجی مازندران ورزشگاهی در استان تحت مالکیت خود ندارد که بخواهد آن را به تیمی اجاره دهد. اگر زمین داشتیم خودمان در ورزشگاه وطنی تمرین نمی‌کردیم. در کنار این قضیه هیچ یک از عوامل باشگاه صنعت نفت آبادان با هیچ فردی از باشگاه ما برای هماهنگی زمین تمرین تماس نداشته و اگر آنها مدعی‌اند این هماهنگی صورت گرفته نام فردی را که با وی هماهنگ کرده‌اند را بگویند که ما هم او را بشناسیم. شاید فردی خارج از مجموعه باشگاه نساجی با نفتی‌ها در تماس بوده و خودش را نماینده باشگاه ما جا زده است.

وی افزود: تیم صنعت نفت آبادان قصد داشته عصر امروز (چهارشنبه)  در یکی از زمین‌های شهرستان‌های استان تمرین کند و با وجود اینکه از قبل با این ورزشگاه مکاتبه داشته و هماهنگی‌های لازم را انجام داده مسئول زمین در آخرین لحظه در را بسته و آنها را راه نداده است. آنها هم با غلامرضا بهروان تماس گرفته و ابراز دلخوری کرده‌اند، آقای بهروان هم در تماس با ما اعلام کرد؛ مازندرانی‌ها هر موقع تیمی به آنجا رفته ‌اند عیسی‌زاده مدیر این باشگاه نهایت همکاری را با آنها داشته است و هماهنگی لازم را کرد تا آبادانی‌ها بتوانند تمرینی در مازندران داشته باشند. آنچه مشخص است ما تیم خودمان در تهران تمرین می‌‌کند و حتی از ساعت 16 امروز به خاطر شرایط آب‌وهوایی استان مازندران نتوانسته‌ایم به قائمشهر برویم.

معاون ورزشی و مدیر تیم فوتبال نساجی ماندران خاطرنشان کرد: مطمئنا اگر باشگاه  صنعت نفت آبادان هماهنگی‌های لازم را از طریق مدیریت یا معاونت با باشگاه ما هماهنگ می‌کرد حتما ورزشگاه وطنی را برای تمرین در اختیارشان قرار می‌دادیم.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 1 0 چهارشنبه 08 آبان 1398-21:39

آبادانی ها و صنعت نفتی ها مشکلی ندارند
به نظر، این ترفند مربی تیم، اسکوچیچ هستش!
این شخص، استاد حاشیه سازی و هوچیگریست!
میخواهد تمرکز نساجی را بهم بریزد
امیدوارم نساجی، به اینجور حاشیه ها اصلا اهمیت ندهد.

پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد