مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:ما در بازی با فولاد فوتبال خوبی بازی کردیم و باید با اختلاف 2 گل این تیم را شکست می‌دادیم اما آنها روی ضربات ایستگاهی و یک ضربه داخل چارچوب به برتری رسیدند.
ممشلی:فولاد بدون موقعیت ما را شکست داد/از بازی با نفت آبادان 3 امتیاز را می‌خواهیم

به گزارش مازندلیگ، مجتبی ممشلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکست تیم نساجی در دیدار گذشته مقابل فولاد اظهار داشت: ما در بازی با فولاد فوتبال خوبی بازی کردیم و باید با اختلاف 2 گل این تیم را شکست می‌دادیم اما آنها روی ضربات ایستگاهی و یک ضربه داخل چارچوب به برتری رسیدند.انصافا فولاد بدون موقعیت تیم ما را شکست داد. 

وی با اشاره به دیدار آینده تیمش مقابل نفت آبادان گفت: این بازی خانگی ما محسوب می‌شود و نفت هم تیم خوبی است ولی باید حریف را شکست دهیم و 3 امتیاز بازی را بگیریم. صنعت نفت تیم خوبی است که در بازی قبل به برتری رسیده ولی ما هم به دنبال 3 امتیاز این دیدار هستیم.

مدافع نساجی در خصوص شرایط مالی این تیم گفت: تا امروز همه وعده‌هایی که دادند انجام شده و مطالباتمان را پرداخت کردند. امیدوارم در مورد 4 بازیکنی که کارتشان صادر نشده هم باشگاه به جمع بندی برسد و در نهایت این بازیکنان به تیم ما اضافه شوند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 1 2 سه شنبه 07 آبان 1398-22:05

اشکالی نداره؛
ترجیح میدهیم که نساجی هجومی بازی کنه؛
درسته که بدشانس بودیم، ولی بالاخره جواب میگیریم.
بازیهای تدافعی محض و تنها نتیجه گرا، اصلا پسند ما نیست
در بازی با فولاد، نساجی عالی بازی کرد؛
هر چقدر که عالی بودیم، همانقدر هم، بدشانس بودیم.پاسخ

نساجی قرمز 1 1 چهارشنبه 08 آبان 1398-08:55

مطمئن هستم این بازی هم خوب و زیبا بازی می کنید و با برد شیرین از رمین خارج می شوید. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد