با چنگ و دندان برای هواداران نساجی تیم را اداره کرده ایم

مالک باشگاه نساجی در خصوص صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و ۳ بازیکن دیگر این تیم واکنش نشان داد.
صنیعی فر: مسئولان مازندران تا به امروز هیچگونه حمایتی از ما نکردند

به گزارش مازندلیگ،  چند وقتی است موضوع صادر نشدن کارت بازی سه بازیکن نساجی از جمله جواد جلالی، مهرداد کفشگری و محمد قاضی در تیم نساجی مازندران به دلیل بدهی به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح شده بود که کارت بازی علیرضا حقیقی هم به آن اضافه شد.

فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی مازندران در خصوص بدهی‌های کلان باشگاهش به سازمان لیگ فوتبال گفت: بدهی ما عمدتا برای سال‌های گذشته بوده است و به مدیریت‌های سابق این باشگاه در سال ۹۱ یا ۹۲ بر می‌گردد. ما از طرف مسئولان استانی تا به امروز هیچگونه حمایتی نشدیم.

وی افزود: باشگاه نساجی به صورت خصوصی توسط من و رضا حدادیان اداره می‌شود و هیچگونه کمکی از جانب کسی دریافت نکردیم و تا الان هم نتوانستیم هیچ حامی مالی برای تیم پیدا کنیم. واقعا ما با چنگ و دندان برای ورزش و هواداران نساجی تیم را اداره کرده ایم. استان مازندران پتانسیل بالایی داشته و عاشقان بسیاری دارد و مسئولان باید در این امر ما را یاری کنند.

او همچنین در مورد صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و ۴ بازیکن دیگر نساجی به دلیل بدهی‌های معوقه بیان کرد: به دلیل ضعفی که درون دروازه داشتیم حقیقی را به تیم اضافه کردیم. تمام مشکلات ما برای صدور کارت بازی بازیکنان به زمانی بر می‌گردد که برای مدتی تیم را واگذار کردیم و با بدقولی خریدار و سوء مدیریتی از طرف آن‌ها مواجه شدیم و در نهایت به تیم برگشتیم.

صنیعی فر در ادامه بیان کرد: حدود ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان را به فدراسیون فوتبال پرداخت کردیم و در ازای آن خواستیم کارت بازی ۲ یا ۳ بازیکن به ما داده شود که این اتفاق نیافتاد. برخی آقایان ورزشی نیستند و درکی از پتانسیل بالای برخی استان‌ها در فوتبال ندارد. چرا سال ۹۰ تا ۹۴ این قانون را عملی نکردند، اما حالا در وضع فعلی اقتصادی کشور یکدفعه به فکر این مورد افتادند؟ آیا ما مانند وزارت نفت باید از تیمداری خود را کنار بکشیم تا مسائل حاشیه‌ای پیش بیاید؟/باشگاه خبرنگاران
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 1 0 شنبه 04 آبان 1398-16:03

جناب صنیعی فر،
این حرف شما خیلی واضح هستش؛ اصلا لازم نیست برای اثباتش، خیلی خودت رو به زحمت بندازی؛ آنها، خیلی اهل حمایت از امکانات و استعدادهای استان نیستند.

به جنگلها نگاه کن که چچور توسط عده ای سودجو و فرصت طلب و سوءاستفاده گر، در حال نابودیست؛ به قول مازندرانیها، انگار گَد دَنیّه.

نگاه کن که چچور استان مازندران، که کلی استعداد فوتبالی و والیبال و کشتی و و و دارد، از لحاظ سخت افزاری، در پایینترین سطح خود قرار دارد؛ نمونه اش، چمن وطنی، مصنوعی هستش!!!! شما دیروز دیدید که ورزشگاه فولاد چگونه بود و چقدر ما فاصله داریم!!!! اصلا کل استان، یه ورزشگاه اندازه ورزشگاه فولاد داره؟؟؟!!!!

حتما دیدی که مرکبات مرغوب مازندران، توسط عدهای سودجو، چه بلایی که سرش نمیاد؛ از بس رنگ و واکس و حرارت میدن، اصلا قابل خوردن نیست!!!

حتما شنیدی موضوع انتقال آب دریای مازندران را.

جناب صنیعی فر، اصلا حرص نخور؛ کل استان حرفت رو تایید میکنند و مثل روز برای همه روشن هستش.
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد