کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.
تذکر کمیته انضباطی به هواداران نساجی مازندران!
به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

*کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس علیه مدیر رسانه ای سپاهان دایر بر رفتار ناشایست و غیر اخلاقی در دیدار این دو تیم در تاریخ 4 مهر ماه اعلام کرد با توجه به اینکه شاکی علیرغم ابلاغ اخطار رفع نقص نسبت به پرداخت هزینه دادرسی در مهلت مقرر اقدام قانونی به عمل نیاورده است، مستند به بند 5 از ماده 27 مقررات انضباطی قرار دعوی صادر می شود. این قرار ظرف مهلت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی نزد کمیته استیناف خواهد بود.


*دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در هفته ششم برگزار و از سوی ابراهیم صادقی مربی تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر اعتراض به نماینده هیات رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.


*دیدار تیم های نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به بازیکنان حریف رخ داد. این تیم به جریمه نقدی 400 میلیون ریالی محکوم شد. ( این رای قابل تجدید نظر است).

کمیته انضباطی به تیم فوتبال نساجی مازندران بخاطر تخلف تماشاگرانش تذکر داد که در هفته های دوم، سوم و ششم لیگ و جام حذفی تکرار شده است، چنانچه یک مورد تخلف دیگر مشاهده شود منجر به محرومیت خواهد بود.


* تیم شهر خودرو به خاطر فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه در دیدار برابر پرسپولیس باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای قابل تجدید نظر است)

* تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار برابر پارس جنوبی جم مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری و انداختن لیزر به چشم دروازبان، باید 400 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای قابل تجدید نظر است)
نظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


احمد 2 0 سه شنبه 30 مهر 1398-22:28

ترک ها حتی تو قائم شهر پرچم ترکیه و آذربایجان میارن اون وقت ما جریمه میشیم.ای بسوزه پدر بی کسی که اگه ما هم مسئول خوب و دلسوز داشتیم الان وضعمون این نبود پاسخ

سیاوش چهارشنبه 01 آبان 1398-15:24

جمله
ay batty
ay batty
رو نوشتم، تایید نشد؛ احتمالا، مدیر سایت، ناآشنا به زبان مازندرانی است
معنی این جمله، همان
ای گفتی
ای گفتی
میباشد؛ همین.

سیاوش 1 0 چهارشنبه 01 آبان 1398-07:50

من فکر کنم که اون اصطلاح
از محبت خارها گل میشود
اصلش بصورت زیر باشد
از محبت، گلها خار میشود!!!

از این تماشاگر بهتر تو ایران پیدا میشه؟!
تو ورزشگاههای دیگه چه اتفاقاتی که نمی افته؛ اون وقت نساجی که حتی تیمهای حریف هم از نجابتشون صحبت میکنند، همیشه جریمه میشن.

یکی رو شلاق میزدند، میگفت آی پشتم!!!! پاسخ

سیاوش چهارشنبه 01 آبان 1398-08:01

برای کل مازندران اینجوریه
شما نگاه کنید جنگلهای مازندران را دارن نابود میکنند،
آب دریای مازندران رو با وجود مخالفت چندین باره ی محیط زیست، میخوان انتقالش بدن به بیرون استان،
نماینده ها و مسئولین استانی معلوم نیست اصلا چکار دارن میکنند!

مرکبات مازندران که هنوز حداقل دو ماه مونده برسه، با حرارت و مواد، رنگش میزنند، تحویل بازار میدن، مشتری استفاده میکنه، پسند نمیکنه، اون وقت مرکبات مازندران، بازارشو از دست میدهد؛ جالبه که اتحادیه باغداران این خبر رو اعلام میکنه که عده ای سودجو، مرکبات نرسیده مازندران رو، با حرارت و مواد، رنگش میزنند، تحویل بازار میدن، ولی جهاد کشاورزی استان، تکذیبش میکنه!!!!!!!!
از ماست که برماست!!!!

پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد