سرمربی تیم نساجی گفت: باید می رفتم اما برگشتم و باید این روزها را پیش بینی می کردم.
مهاجری: از مردم قائمشهر و هواداران نساجی عذرخواهی می‌کنم/زورمان به فدراسیون نمی رسد

به گزارش مازندلیگ، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تراکتور در خصوص این بازی گفت: قبل از هر چیز از مردم قائمشهر و هواداران نساجی عذرخواهی می‌کنم. اتفاقی که نباید می افتاد رخ داد، نمی خواهم به گذشته برگردم. باید می رفتم اما برگشتم و باید این روزها را پیش بینی می کردم.

وی ادامه داد: بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت. تفاوت ما با تراکتور روی تجربه این تیم بود. تا قبل از اینکه گل بخوریم موقعیت برای گلزنی داشتیم، اما در 3 متری و 10 متری گل نزدیم ولی تیم حریف از 25 متری به ما گل زد. ما امروز ریسک کردیم و بازیکنی را که مصدوم بود 80 دقیقه در زمین نگه داشتیم. تفاوت ما در مبارزه کردن بود و باید یاد بگیریم که پس از گل اول قافیه را نبازیم. فوتبال همین است و یک روز گل می‌زنید و یک روز گل می‌خورید. من این مسئله را به بازیکنانم گفتم.

مهاجری افزود: مسعود شجاعی در نیمه اول هر بار که ما سوار بازی بودیم، بازی را می‌خواباند یا با داور صحبت می‌کرد تا بازی متوقف شود. در یک صحنه هم داور با بازیکن تیم تراکتور که کارت زرد داشت مهربان رفتار کرد و این در حالی است که می‌توانست به او کارت دوم بدهد. ما باید دوباره بلند شده و مبارزه کنیم. تا روزی که من اینجا هستم مطمئنا می‌جنگم و این مسئله را به بازیکنانم هم گفتم. ما باید به عشق همین هواداران و مردم شهر قائم‌شهر جلو برویم و مطمئن باشید این تیم امسال باز هم برمی‌گردد؛ چراکه پتانسیل خوبی داریم. نیمه اول علی شجاعی از زاویه‌ای گل نزد که سوگیتا برای تراکتور از همانجا به ما گل زد. تفاوت ما در همین تجربه زیاد تراکتور و بی‌تجربگی ما بود. اما الان وقت انتقاد کردن یا غر زدن نیست، بلکه باید همه با هم کمک کنیم و دست به دست هم بدهیم تا دوباره برگردیم.

سرمربی نساجی در ادامه نشست خبری خود تصریح کرد: من برای تیم تراکتور احترام قائلم اما شما تعویض‌ها و شرایط آنها را ببینید. تراکتور برای قهرمانی بسته شده و در هر پست دو بازیکن آماده دارند. ارنج تراکتور را که امروز دیدم فهمیدم آنها برای یک امتیاز به قائم‌شهر آمده بودند و اساس بازی آنها ضربات ایستگاهی و ضدحملات بود. وقتی گل اول را خوردیم قافیه را باختیم و این در حالی است که من وقتی ترکیب و ارنج تراکتور را دیدم به بچه‌های تیم گفتم آنها برای مساوی به زمین می‌آیند، هرچند که خوردن گل از فاصله 40 متری کار ما را سخت کرد. ما باید تاوان بدهیم و حتی اگر 4 بازیکنی که کارت بازی‌شان صادر نشده به ما اضافه شوند، دیگر دردی از ما دوا نمی‌کند چون 8 هفته در بازی‌ها کنار ما نبودند و چند ماه است که این بچه‌ها با هم تمرین می‌کنند. آنها وقتی کنار ما بودند با انگیزه کار می‌کردند، اما حالا کارت برای آنها صادر نشده و اگر بیایند هم اتفاقی نمی‌افتد. 

وی در خصوص تشویق هواداران نساجی بعد از خوردن 4 گل ادامه داد: امروز برای من یک روز به یادماندنی در مربیگری بود و هرگز این روز را فراموش نمی‌کنم. من تا الان با همه وجود کار می‌کردم، اما از این به بعد جور دیگری کار می‌کنم؛ چراکه امروز یک نقطه عطف در زندگی و مربیگری من بود؛ چراکه ما در خانه 4 گل خوردیم اما هواداران به تشویق ما پرداختند. مطمئنا هیچ کجای ایران چنین هوادارانی نداریم که تیمشان در خانه 4 گل بخورد اما تشویق شوند. این را هم بگویم که ما هم از خیلی چیزها گذشتیم و با عشق کار می‌کنیم. من هم پیشنهادهای خوبی داشتم اما اینجا ماندم و گلایه هم نمی‌کنم و امیدوارم که هواداران هم ما را درک کنند.

مهاجری درباره دلخوری هواداران از برخی بازیکنان نساجی ادامه داد: من هم از برخی بازیکنان دلخور هستم. اگر به تمرینات ما در روزهای گذشته برگردید، متوجه می‌شوید که بیشترین تمرین را ما برای این بازی انجام دادیم و اگر گل اول را نمی‌خوردیم می‌توانستیم حتی تراکتور را شکست دهیم. تا قبل از اینکه گل بخوریم، بازی 60 به 40 بود. بازیکنان من باید مبارزه کردن را یاد بگیرند. باید بچه‌ها بدانند که بعد از گل می‌شود به بازی برگشت، اما ما روی اشتباه فردی شکست خوردیم. تراکتور روی سادگی ما گل زد، اما بازیکنان باید بدانند که می‌توانند به بازی برگردند. ما از سایپا 4 بر یک عقب بودیم و می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما وقتی تیمی مثل تراکتور چنین موقعیت‌هایی به دست می‌آورد آن را تبدیل به گل می‌کند و در این شرایط بازیکنان ما باید بزرگی خود را نشان دهند. محمدامین رضایی با کتف آسیب‌دیده بازی کرد. ما باید به هم کمک کنیم تا نساجی دوباره بالا بیاید؛ چراکه این تیم پتانسیل خیلی خوبی دارد.

وی خاطرنشان کرد: هواداران امروز وفاداری خود را به آرمان‌های خود نشان دادند و من می‌گویم که تماشاگر نساجی بهترین تماشاگران هستند و آنها لیاقت بسیار زیادی دارند. ایکاش این توان را داشتم تا نساجی را برای قهرمانی ببندم. ما حق عقب نشستن نداریم. روزی رئال مادرید با مربیگری مورینیو 5 گل خورد اما مورینیو گفت که باخت 5 بر صفر بهتر از 5 باخت یک بر صفر است. ما باید ایرادهایمان را برطرف کنیم. رضا دهقانی و علی شجاعی چند موقعیت داشتند که آنها را گل نزدند اما الان وقت ایراد گرفتن نیست و باید کمک کنیم نساجی بالا بیاید. 

مهاجری افزود: من در مصاحبه‌ای 6 مورد از شرایط سختمان را گفتم ولی فقط یک مورد آن که 4 بازیکن کارت بازی نگرفتند را بزرگ کردند. اگر این بازیکنان بودند انگیزه بازیکنان من هم بالا می‌رفت. جلالی، باباگلی، کفشگری و قاضی 4 بازیکن خوبی بودند که انگیزه بازیکنان من را هم بالا می‌بردند. من به بازی امروز تیمم امیدوار بودم، اما روی تجربه تراکتور به آنها باختیم، اما الان دیگر ایراد گرفتن به ما کمک نمی‌کند. مطمئنا اگر بازیکنی مثل قاضی در تیم ما حضور داشت بازیکنانی مثل جعفری و عباس‌زاده به خودشان می‌آمدند. امروز به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم باخت بود. 

سرمربی نساجی تصریح کرد: ما امروز منطقی بازی کردیم و به حریف موقعیت ندادیم تا اینکه روی یک ضربه ایستگاهی قافیه را باختیم و از دقیقه 60 به بعد دچار مشکل شدیم. روزی که مسئولان نساجی تیم را به من دادند گفتند که نساجی در لیگ برتر بماند و این خواسته آنها از من بود. من جو قائمشهر را نمی‌دانستم هرچند که به عنوان بازیکن اینجا بازی کردم و به عنوان مربی با سیاه‌جامگان به قائمشهر آمده بودم، اما با این شرایط اینجا کار نکرده بودم و از جو اینجا بی‌خبر بودم.  <p >مهاجری خاطرنشان کرد: زور ما به فدراسیون فوتبال نمی‌رسد. رسول خطیبی سرمربی ماشین‌سازی قبل از بازی با ما محروم شد اما مقابل ما روی نیمکت نشست و بعد محرومیت خود را سپری کرد. چرا؟ چون در قائم‌شهر بازی داشتند. بحث من ماشین‌سازی یا خطیبی نیست؛ چراکه خطیبی دوست خود من است، اما بحث من تبعیضی است که انجام می‌شود. چرا باید فردی مثل رفعتی با مردم قائم‌شهر لج کند و دستور بدهد اکو ورزشگاه را بردارند. ما به کشورهای عربی رفتیم و هواداران آنها را دیدیم. در همین بازی با کامبوج بوق و طبل در ورزشگاه داشتند اما اینجا خیلی راحت با احساسات مردم یک شهر بازی می‌کنند آن هم در حالی که مردم قائم‌شهر دلخوشی جز فوتبال ندارند. من با دل و قلبم اینجا کار می‌کنم. 

وی افزود: من پیشنهادهای خوبی داشتم اما به خودم اجازه ندادم در شرایط سخت نساجی را ترک کنم. الان زمان پیدا کردن مقصر نیست و ما همه باید به هم کمک کنیم. همین حالا پرسپولیس و استقلال تازه بیدار شده‌اند و ما اگر جای آنها بودیم چه می‌کردیم؟ ما باید محکم برگردیم و تیم را جمع و جور کنیم. هنوز هم فرصت جبران داریم و زمان هست که این نتایج را جبران کنیم. اگر زمانی بود که فرصت جبران نداشتیم چه می‌شد؟ من گفتم که همه باید به ما کمک کنند و از مالک گرفته تا اصحاب رسانه و هواداران باید دست در دست هم بدهند تا ما از این شرایط خارج شویم./فارس
نظر تایید شده:20

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


9 6 دوشنبه 29 مهر 1398-19:32

صنیعی فر حیا کن نساجی رو رها کن پاسخ

10 2 دوشنبه 29 مهر 1398-19:33

اقای صنیعی فر مسیولین هیچ کمکی به شما و نساجی نمیکنن خاهشا خودت هزینه کن نمیتونی سهامت رو بفروش به یکی که خرج کنه نساجی خط قرمزه ما هست پاسخ

نساجی 13 0 دوشنبه 29 مهر 1398-19:35

امروز تفاوت دروازبان خوبوبد مشخص شد .نیمه اول باید بااختلاف دوگل رختکن میرفتیم ک دروازبانشون نزاشت.بجاش نیمه دوم دروازبانمون کمر تیموشکست پاسخ

9 3 دوشنبه 29 مهر 1398-19:36

مشکل نساجی مالک نیس مشکل اون نماینده و استانداری هست که پشت مالک نیس پاسخ

نیما 8 2 دوشنبه 29 مهر 1398-19:37

نساجی به هیچ تیمی تو وطنی باج نداده بر پدر مادر کسی لعنت که باعث شدن نساجی ضربه بخوره پاسخ

شاهی 12 1 دوشنبه 29 مهر 1398-19:39

رضا مهاجری❤️❤️❤️❤️❤️❤️تا اخر پشتت هستیم مرد بزرگ پاسخ

5 4 دوشنبه 29 مهر 1398-19:53

من یه سؤال دارم
آیا نساجی در نیمه ی اول مشکلات مدیریتی نداشت که اونقدر خوب بازی میکرد؟؟؟ تراکتور نیمه ی اول چیکار تونست بکنه؟؟؟!!!
ندیدید نساجی چه قدر خوب بازی میکرد؟
چی شد نیمه ی دوم نساجی دچار مشکل مدیریتی و پول ندادن مالک شد؟؟؟!!!
بله مشکل داریم ولی ریشه ی اصلی مشکل امروز از ضعف دروازه بان در دفع شوت میمبلا شروع شد پاسخ

10 3 دوشنبه 29 مهر 1398-19:54

صنیعی فر جان ناموست این تیمو نجات بده بخدا پول ارزششو نداره از این دست بدی از اون دست خدا برات میاره دل این مردمو خون نکن ما 24 سال شب روز برای این تیم خون دل خوردیم بقول حجت قاسمی میرفتیم دم مغازه ها ازشون پول میگرفتیم پول سفر تیم به شهرستان جور بشه زمین تمرین نداشتیم میرفتیم با پیچ کوشتی سنگ از تو زمین در میاوردیم که زمین هموار بشه حالا که اومدیم لیگ برتر بزار نتیجه 24 سال خون دل خوردن هامون ببینیم نگذار روزی برسه حسرت برای یه استان و یک شهر بمونه پاسخ

7 3 دوشنبه 29 مهر 1398-20:46

شکست تحقیر امیزی بود


اونم تو وطنی پاسخ

احمد 1 3 سه شنبه 30 مهر 1398-22:33

کوروش جان حرفت درست ولی همه میدونیم این مسئولین کاری نمی کنن چرا این مالکین کاری نمی کنن.یا اصلا چرا دنبال زمین ماهفریجک نمیرن که کمپ بسازن؟

کوروش 5 3 دوشنبه 29 مهر 1398-21:48

دوستان عزیزم اینکه بااختلاف چهار گل آن هم توی این ورزشگاه ببازی فاجعه آور بود،فقط یک سوال دارم اکر همین الان آقای صنیعی فر برن واقعأ فکر می کنید کسی هست که به داداین تیم برسد،ماهر چی می کشیم از دست مسئولین شهری استانی و کشوری است که به داد این تیم باقدمت سن پدربزرگشان نمی رسند.چقدر مالکان باشگاه گفتند یک زمین تمرین و خوابگاه در اختیار ماقرار بدهید که ماتیم رااز تهران به قا ئمشهر بیاوریم .آیا برآورده کردند نه و صد سال دیگه هم عرضه چنین کا ری راندارند پس خدائیش واقع بین باشیم،یک آدم غریبه داره از جیبش هزینه می کند بدون اینکه ریالی در آمد داشته باشد فقط اول فصل یادتان باشد که مالک جدید یکماه تیم دستش بود یک هزار تومانی خرج نکردپس قدر دان امثال آقایان حددادیان و صنیعی فر باشیم،باسپاس

5 4 دوشنبه 29 مهر 1398-21:33

سلام و خسته نباشید خدمت هوادران فهمیم و فوتبال دوست و فوتبال فهم مازنی.

امروز بازی تیم تراکتور و نساجی فارق از هر نتیجه ای بازی تیمهای پر طرفدار شهرستانی بود تبریک بابت حمایت خوب و تشویق هایی بی امانتون تیم نساجی تیم خوبیه ولی غیر از مردم حامی نداره فاصله تراکتور و نساجی ۴ گل نبود تراکتور از داشته هاش استفاده کرد و نساجی اینکارو نتونست انجام بده ولی با یه باخت نباید پشت تیمتونو خالی کنید نساجی با حضور و حمایت شما هوادارا جون میگیره من طرفدار تراکتورم و نساجی رو هم دوس دارم چون تیم ریشه دار شهرستانیه .به امید روزهای خوب و طلایی برایی تیم بزرگ نساجی پاسخ

سیاوش 8 3 دوشنبه 29 مهر 1398-22:02

بازی برد و باخت داره
حتی تیمهای بزرگ هم باخت پرگل را تجربه کردند
ولی نارحتی بنده تنها بخاطر باخت امروز نیستش
مازندران در خیلی از موضوعات، بازی رو باخته!!!!!!!
از سرنوشت نساجی مازندران بگیر که هر سال برای خودش داستانی داره!!!!!!
تا نابودی جنگلهای مازندران، با ساخت ویلاهای غیرمجاز!!!!!
تا بحث انتقال آب دریای مازندران به خارج استان با وجود مخالفت صریح سازمان محیط زیست!!!!!
تا نابودی محصولات مرکبات مازندران با رنگ کردن و واکس زدن و حرارت دادن پرتقالهای نرسیده و از بین رفتن کیفیت و بازار مرکبات مازندران!!!


پاسخ

سیاوش 7 1 دوشنبه 29 مهر 1398-22:08

من یه سوال دارم:
اگر این بدهی رو تیم تراکتور داشت، واقعا جرات داشتند که چند بازیکن را محروم کنند؟؟!!
اگر این بدهی رو تیم سپاهان داشت، واقعا جرات داشتند که چند بازیکن را محروم کنند؟؟!!
اگر این بدهی رو تیم استقلا داشت، واقعا جرات داشتند که چند بازیکن را محروم کنند؟؟!!
اگر این بدهی رو تیم پرسپولیس داشت، واقعا جرات داشتند که چند بازیکن را محروم کنند؟؟!!

به نظر من، داستان از آنجایی شروع شد که سریال پایتخت ساخته شد و مردم ایران مقابل تلویزیون میشینند به لحجه و سادگی مازندرانیها تو فیلم میخندند و فکر میکنند که مازندرانی یعنی همین!!!!!! پاسخ

سیاوش 0 1 چهارشنبه 01 آبان 1398-09:54

ممنونم ساروی ریکا
محبت دارید

ساروی ریکا 5 0 دوشنبه 29 مهر 1398-23:36

افرین سیاوش حرفات کاملا درسته. ضمنا خیلی وقت بود از نظراتت بی بهره بودیم دوست عزیز و عاشق نساجی کبیر

3 1 سه شنبه 30 مهر 1398-13:05

کفشگری یا قاضی بودن خیلی میتونستن کمک کنن به تیم انشالا تا جمعه آماده بشه کارتشون پاسخ

سیاوش 4 1 سه شنبه 30 مهر 1398-20:52

این باخت به نظر من یک اتفاق فوتبالی بود؛
گل اول تراکتور، هرچند زیبا بود، ولی اتفاقی بود؛ با اینحال شیرازه تیم را به هم زد که البته این یک ایراد بزرگ است.
اگر در نیمه اول بازی دیروز، لااقل یکی از موقعیتهایمون، گل میشد، شاید نتیجه برعکس میشد.
البته از نظر من، 90 دقیقه از بازی با تراکتور، هنوز باقی مونده!! شش ماه صبوری میکنیم!!

پاسخ

2 1 چهارشنبه 01 آبان 1398-00:50

با قدرت می گردیم ✌✌✌ما نساجی هستیم و تا اخر پشت تیم هستیم.زنده باد مهاجری زنده باد نساجی کبیر

سیاوش 3 1 سه شنبه 30 مهر 1398-21:46

اصلا نمیتونم این باخت را باور کنم!!!!!!
بازی برای من هنوز تموم نشده!!!!!!!
دو تا 45 دقیقه هنوز مونده!!
شش ماه صبوری میکنیم!!

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد