به گزارش مازندلیگ، لیگ دسته اول فوتبال مازندران در گروه غرب با حضور هشت تیم در حال پیگیری می باشد. روز گذشته هفته پنجم این رقابت ها با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید. در حساس ترین دیدار این هفته تیم مدعی پرسپولیس سیمرغ در ورزشگاه هفت تیر چالوس به مصاف ستارگان چالوس رفت. 
سرخپوشان موفق شدند نیمه اول را با برتری برابر چالوسی ها به رختکن بروند. پرسپولیس سیمرغ تا دقیقه 90 بازی از ستارگان جلو بود ولی با اعلام 5 دقیقه وقت اضافه، شاگردان جواد یوسفی به خود آمدند و موفق شدند با به ثمر رساندن دو گل در وقت های اضافه کامبک شیرینی بزنند. ستارگان با این برد 9 امتیازی شد با یک پله صعود به رده چهارم جدول رسید.
گل های ستارگان در دقیقه 92 توسط فرامرز راه کان و در دقیقه 94 توسط محسن غرایاق زندی به ثمر برساند. محسن زندی با این گل موفق شد خود را چهار گله کند و جز مدعیان کسب عنوان آقای گلی باشد.
پیوند دیگر تیم چالوسی با هدایت اکبر شوکتی موفق شد در بابل جشنواره گل به راه اندازد و با نتیجه 5 بر 1 از سد پارت بابل عبور کند. گل های پیوند توسط مهرداد میر، بهنام رخشنده و سعید اسحاقی در نیمه اول و همچنین توسط محمدرودگر و اکبر خواجوی در نیمه دوم به ثمر رسید. با توجه به پیروزی ستارگان برابر تیم صدرنشین جدول و به لطف پیروزی زردپوشان چالوسی، پیوند به صدر جدول بازگشت.
شهرداری سرخرود دیگر تیم غرب نشین لیگ یک موفق شد سروش خرم آباد را در خانه شکست دهد و خود را به جمع مدعیان برساند. جدول و نتایج هفته پنجم لیگ دسته اول مازندران  به شرح ذیل می باشد:نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


چهارشنبه 25 دی 1398-05:56

چقدر عقبه پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد