رامین مدبر سرمربی تیم والیبال شهدای رامسر:

سرمربی تیم شهدای رامسر معتقد است که اگر داور باتجربه و بهتری بازی رفت تیم های شهدای رامسر و سپاهان اصفهان را قضاوت می کرد قطعاً نتیجه دیگری رقم می‌خورد.
کم تجربه بودیم اما مدعی/ داوری سرنوشت تیم شهدا را تغییر داد
به گزارش مازندلیگ، رامین مدبر سرمربی تیم شهدای رامسر با بیان اینکه هدف ما حضور آبرومندانه در لیگ دسته اول والیبال کشور بود ، بیان کرد: امسال سال اول تیمداری شهدای رامسر در لیگ دسته اول والیبال بود که توانستیم با تیم داری در این سطح از والیبال کشور دستاوردهای بزرگی به دست بیاوریم.
وی تصریح کرد: در ابتدای لیگ از تیم شهدای رامسر به عنوان یک تیم ضعیف و ناشناخته توسط رسانه‌ها و کارشناسان یاد می‌شد اما ما توانستیم با تشکیل یک تیم جوان و با ترکیبی از بازیکنان مستعد غرب استان مازندران و بازیکنان آینده دار استان های همجوار برای والیبال رامسر اعتبار و احترام به دست بیاوریم.
سرمربی تیم والیبال شهدای رامسر با اشاره به حضور پرشور تماشاگران رامسری در بازی‌های خانگی این تیم افزود: این همان تیمی بود که نتنها رامسر بلکه غرب استان مازندران سال ها انتظارش را میکشید، ما توانستیم تماشاگران مشتاق و پرشور را از سرتاسر غرب استان مازندران به سالن مسابقه بکشانیم به طوری که بازی کردن در رامسر و در حضور این تماشاگران برای هر تیمی کار بسیار دشواری بود. 
مدبر ادامه داد: در دور اول با اقتدار قهرمان گروه خود شدیم ما جزو محدود تیم‌های لیگ دسته اول والیبال کشور بودیم که توانستیم هفت مسابقه پی در پی ابتدایی لیگ دسته اول کشور را با پیروزی پشت سر بگذاریم، با توجه به اینکه تیم شهدای رامسر از تجربه کافی برخوردار نبود اما در چهار مسابقه که به گیم پنجم کشید توانستیم پیروز شویم.
وی با اعلام اینکه در تیم شهدای رامسر از بازیکنان جوانی رونمایی کردیم گفت: قطعا بازیکنان جوان شهدای رامسر حرف‌های زیادی در سال‌های آینده برای گفتن خواهند داشت در تیم های نوجوانان و جوانان از بازیکنان عمدتا رامسری استفاده کردیم و نگاه نتیجه گرایانه نداشتیم چون به فکر پشتوانه سازی برای آینده والیبال رامسر بودیم.
سرمربی تیم شهدای رامسر ضمن انتقاد از کمیته داوران فدراسیون والیبال افزود: متاسفانه کمیته داوران فدراسیون والیبال در بازیهای حساس پلی آف داوران خوب و با تمرکز بالا را به این مسابقات اعزام نکرد، به جرأت می‌توانم بگویم بازی در برابر سپاهان در رامسر داور مسابقه آقای قادر صادقی تمرکز کافی را برای قضاوت این دیدار نداشت که ناظران آن بازی هم به این موضوع اعتقاد داشتند.
 رامین مدبر خاطرنشان کرد: اگر داور باتجربه و بهتری بازی رفت تیم های شهدای رامسر و سپاهان اصفهان را قضاوت می کرد قطعاً نتیجه دیگری رقم می‌خورد آقای قادر صادقی سوتهای حساسی را در امتیازات حساسی به صدا درآوردن که موجب شکست تیم ما شد.
 وی با بیان اینکه در طول فصل فراز نشیب های فراوانی را تجربه کردیم و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم افزود ، برای سال آینده برای مقابله با تیم‌هایی چون سپاهان نیازمند برنامه‌ریزی بهتری هستیم، این تیم با اضافه شدن چند بازیکن و با حفظ اسکلت اصلی می توانند مدعی صعود به لیگ برتر والیبال باشد.
سرمربی تیم شهدای رامسر در پایان ضمن تشکر از فرمانده سپاه شهرستان رامسر جناب سرهنگ محمدی،افزود: از مهندس خلخالی مدیر عامل محترم تیم که در طول فصل حمایت های خوبی از تیم و بازیکنان داشتند ، سید میلاد تقوی رئیس هیئت والیبال استان مازندران، آقای نیما رمجی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر، اعضای هیئت مدیره به خصوص آقای رضا رانکوه احمدی ،مدیرفنی تیم سیف الدین آذرهوش ،کادرفنی هادی مالایی و کادر سرپرستی آقایان حسن نیاستی و شهاب ذبیحی، مدیر رسانه ای تیم امیر حسین عمید، آقایان زید یحیی نژاد، وثوق محمد پور و رحیم آبایی که برای تیم های پایه باشگاه زحمت کشیدند  و همه دوستانی که ما را در تیم شهدای رامسر مورد حمایت خود قرار دادند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد