تکواندوکاران مازندرانی در روز دوم از بیست و سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا،  صاحب یک مدال نقره و برنز شدند.
مدال نقره سروش احمدی در تکواندو قهرمانی آسیا/ محمدی به برنز قناعت کرد

به گزارش مازندلیگ، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا 2018 – ویتنام با حضور 267 تکواندوکار از 34 کشور از روز گذشته (شنبه) در سالن «پوتوا» هوشیمینه آغاز و امروز نیز با پیگیری رقابت‌های  اوزان 63-، 80- و 87- کیلوگرم مردان و 53-، 67- و 73- کیلوگرم گروه زنان به پایان رسید.

در دیدارهای برگزار شده امروز، سروش احمدی و احمد محمدی دو تکواندو کار مازنی صاحب مدال نقره و برنز شدند.

در دیدار نهایی وزن 63- کیلوگرم، سروش احمدی تکواندو کار جویباری  مقابل "گانگ مین چو" از کره‌جنوبی با نتیجه 17 بر 13 مغلوب شد تا به مدال نقره دست پیدا کند. سروش احمدی در این رقابت‌ها ابتدا با نتیجه 20 بر 7 از سد "آرون آگوجوف"از فیلیپین گذشت.وی در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه17 بر 9 مقابل "دانگ کوان فام" از ویتنام پیروز شد. نماینده وزن 63- کیلوگرم ایران در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف "تومنبایر مولوم" از مغولستان رفت و به برتری 17 بر 4،  دست یافت.

مدال نقره احمدی با توجه به کسب سهمیه مسابقات قهرمانی آسیا در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در رنکینگ تیمی محاسبه نخواهد شد. 

احمد محمدی دیگر نماینده مازندرانی کشورمان در این وزن نیز پس از یک‌دور استراحت، «احمد المولاد» از عربستان را ۲۵ بر ۵ شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرحله در یک مبارزه نزدیک ۱۰ بر ۹ برابر «جسور بایکوزیف» از ازبکستان بازنده شد و در جای سوم ایستاد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد