فرهاد صنیعی فر، مالک باشگاه نساجی مازندران، پس از چند هفته سکوت، امروز به فضاسازی رسانه ای، شایعه پراکنی و نشر اکاذیب زنجیره ای در رسانه های حقیقی و مجازی علیه باشگاه متبوع خود واکنش نشان داد.
هشدار مالک نساجی مازندران: بابت نشر یا باز نشر اکاذیب شکایت می کنیم، کوتاه هم نمی آییم!
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، فرهاد صنیعی فر با اشاره به شیطنت های اخیر پس از صعود نساجی مازندران گفت: تا به امروز به احترام روح پاک فوتبال، آرامش استان مازندران، جلوگیری از درگیری و تنش میان دو شهر همسایه و البته به توصیه فدراسیون فوتبال در مواجهه با تمام بی احترامی ها و تهمت های ناروا سکوت کردیم اما دیگر کافی است.
وی ادامه داد: سیاست باشگاه نساجی مازندران احترام به تمامی افراد بوده است اما از امروز هشدار می دهیم هر شخص حقیقی و حقوقی، رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری و حتی مجازی که به نشر یا بازنشر اکاذیب ولو در قالب بیانیه فلان باشگاه یا مصاحبه بهمان شخص پرداخته و بدون سند و مدرک باعث آزرده خاطر شدن مردم شریف قائمشهر و استان مازندران شوند یا بخواهند صعود شرافتمندانه و مقتدرانه تیم محبوب مازندران را لوث کنند، برخلاف میل باطنی به اتهام افترا و نشر اکاذیب تحت تعقیب قانونی قرار خواهیم داد.
مالک باشگاه نساجی مازندران همچنین افزود: بار دیگر تاکید می کنم به همه دوستان رسانه ای احترام زیادی می گذاریم و معتقدیم این عزیزان یار و یاور فوتبال و ورزش کشور هستند اما روی صحبتم با کسانی است که حدود یک ماه پس از صعود شایسته نساجی مازندران غرض ورزی کرده و گویی نمی خواهند از این رویه خود دست بردارند. به این دسته از دوستان هم هشدار می دهم به خاطر دفاع از حقوق هواداران پر شمار نساجی و قطره قطره عرق هایی که اعضای تیم نساجی ریخته اند و برخی دیگر نریخته اند و دنبال مفت بری هستند، هر گونه شیطنتی را از طریق مراجع قانونی پیگیری و کوتاه هم نخواهیم آمد.
فرهاد صنیعی فر در پایان خاطرنشان کرد: با کمک و برنامه ریزی علی امیری و جواد نکونام کارها را بدون هیاهو و سروصدا در فصل نقل و انتقالات پیش می بریم و همین جا به هواداران نساجی در قائمشهر و سراسر مازندران قول می دهم فصلی خوب و خاطره انگیز را رقم زده  و از اعتبار فوتبال استان در لیگ برتر به خوبی دفاع کنیم.نظر تایید شده:8

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


مهدی 2 6 يکشنبه 06 خرداد 1397-05:23

صعود شرافتمندانه و مقتدرانه!!! منظورتون همین صعودی که با تبانی و تفاضل گل و داور و فدراسیون و راه رفتن بازیکنان راه آهن تو زمینو چیزای دیگه که نیست!! حتما در مورده یه صعود از یه تیم دیگه تو یه کشور دیگه حرف میزنین!! پاسخ

مرتضوی 2 0 يکشنبه 06 خرداد 1397-22:25

آقا حمید تواین ۲۴سال بارها تا آستانه صعود پیش رفتیم آخرین لحظه یت با ناداوری یامسائل پشت پرده صعود نکردیم از کی شکایت کردیم وتهمت تبانی زدیم شاید هواداران تورسانه هاحرفایی بزنن ولی اینکه باشگاه شگایت بکنه یا تو نماز جمعه وشنبه وتوسل به مقامات سیاسی و....تهمت رسمی به تاریخچه فوتبال استان ...واقعا ظالمانه وبی شرمانه واوج نامردیه....

سیاوش 3 0 يکشنبه 06 خرداد 1397-17:32

ضمن احترام به مردم بابل،
برای من واضح هستش که (تاکید میکنم برای من واضح است) خونه به خونه ایها، از صعود نساجی مازندران عصبانی و ناراحت هستند و خیلی هم از عدم صعود تیمشون ناراحت نیستند؛ وگرنه حرف و حدیثهای تیم خونه به خونه، بسیار بسیار جدی و قابل پیگیری هستش!
از بازی مقابل نساجی گرفته (حداقل گل سالم نساجی) و
تا بازی با بادران (اعلام پنالتی و عدم اعلام پنالتی)و
مخصوصا مخصوصا بازی با شهرداری تبریز (اعلام پنالتی).
حالا من از بقیه بازیها مطلع نیستم.

اینهمه هجمه توهین به تیم نساجی مازندران، دامنگیر تیمشون خواهد شد!
به نظر من، این همه عصبانیت و ناراحتیشون از صعود نساجی مازندران، باعث میشه که امسال رو براحتی از دست بدن! و شاید هم برن پایینتر!

البته ما (حداقل من یکی)، حساب بابلیهای محترم رو از این عده قلیل، جدا میکنیم؛ حداقل پنجاه درصد مردم دو شهر با هم فامیل هستند و اصلا نمیشه این دو شهر رو از هم جدا کرد.

پیروز باد مازندران
پاینده باد فوتبال مازندران
زنده باد نساجی مازندران


4 1 يکشنبه 06 خرداد 1397-13:11

همین سوزش مقندرانه وجشن بزرگ مازنیهای عاشق نساجی باعث شده اینهمه بسوریدوگرنه بازیکنان راه آهن هفته هاست هربازی۶تا ۶تا میخورن حتی تو با زی با بابل دفاعشون به مهاجم بابل پاس گل میده ودروازبان خطا ی پنالتی میکنه واخراج میشه ۳تا گل بهشون زدید. راه آهن تو ۳۴بازی ۱۰ امتیاز گرفته...

hamid 2 4 يکشنبه 06 خرداد 1397-12:58

یه سوال فنی از قایم شریها اگه عکس این قضیه برای ما اتفاق می افتاد عکس العملتون چی بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

6 2 يکشنبه 06 خرداد 1397-06:55

قبل اینکه کسیو محکوم کنید ببینید چرا نتونستید گل بزنید که این همه سوزش افتادین

فرشاد از قائمشهر 5 0 يکشنبه 06 خرداد 1397-21:41

در جواب آقا hamid،درسته شاید ما هم میگفتیم تبانی بود ولی نه دگ در این حد که جنجال کنیم کینه کنیم به سیاست بکشونیم.این آقای حسن زاده با همه مشکل داره زمین زمان مقصر میدونه ،حتی به سرپرست خودشم رحم نکرد. بخدا زشته این کارا قضاوت با خدا... پاسخ

فرشاد از قائمشهر 5 0 يکشنبه 06 خرداد 1397-21:49

عزیزان چرا شما فیلم بازی های دگ راه آهن نمیبینین؟ تو فصل چندتا گل خورد؟ راه آهن دگ حرفی واسه گفتن نداشت با چه انگیزه ای میومد بازی میکرد؟ صبا چندتا از تیم های دگ خورد؟
چرا راحت به همدیگه تهمت میزنین؟آخه راه رفتن بازیکن راه آهن میشه تبانی؟؟؟؟
آقای حسن زاده میگه من مدرک دارم،مدرکش خلاصه بازی؟؟؟؟ای خدای من...

پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد