سرپرست تیم لیگ برتر استقلال ساری از آنچه که بی توجهی دست اندرکاران برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور در انتخاب داوران تهرانی برای دیدار این تیم برابر یک تیم تهرانی نامید ، انتقاد کرد.
سرپرست تیم استقلال ساری:مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند/بازیکنان یک ریال هم نگرفتند

به گزارش مازندلیگ، رعنا محمدی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : در حالی که تیم استقلال ساری میزبان تیم نفت نوین تهران در هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور بود ، در اقدام عجیب و تامل برانگیز داور وسط این مسابقه خانم ` فهیمه فتاحی ` داور تهرانی بود و جالب تر این که ` فاطمه علیپور هم از تهران به عنوان ناظر داوری حضور داشت.


وی افزود : با وجود اعتراضی که به نماینده فدراسیون که در محل حضور داشت نسبت به انتخاب داور وسط و ناظر داوری تهرانی داشتم ، پاسخ قانع کننده ای داده نشده و آشکارا سر تیم ما را در زمین خودمان بریدند.

سرپرست تیم استقلال ساری گفت : متاسفانه در این مسابقه شاهد داوری یک طرفه و سوت های نابرابر توسط داور مسابقه بودیم به گونه ای که خطاهایی از سوی داور به ضرر تیم ما گرفته شد ، ولی خطاهای بازیکنان تیم نفت نوین تهران در مواجهه با بازیکنان ما را نادیده گرفتند و در مقابل اعتراض بازیکنان ما به وضعیت داوری ، به آنان کارت نشان دادند .

وی با بیان اینکه در چهار مسابقه گذشته خانگی در ساری اصلا ناظر داوری حضور نداشت ، پرسید : چطور شده در این بازی برابر نفت نوین تهران در ساری ناظر تهرانی را فرستادند ؟

او افزود : متاسفانه به علت اینکه تیم ما اکنون در رده یازدهم و یک رده مانده به آخر جدول قرار دارد ، به راحتی علیه تیم های ضعیف حق کشی می کنند و این به دور از عدالت و منش ورزشکاری است.

محمدی گفت : اگر نسبت به این رویه بد اعتراض کنیم ، اولین کاری که فدراسیون انجام می دهد ، جریمه نقدی و محرومیت برای ماست، یعنی واقعا همه ما باید سکوت کنیم تا بالانشین ها هر کاری که دلشان می خواهد به ضرر تیم های دارای مشکل مالی و ضعیف انجام بدهند.

وی افزود : سئوال من این است که آیا کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر بانوان در بازی هایی که تیم های بالای جدول و یا تیم هایی که کادر فنی تیم ملی در آنها حضور دارند هم چنین رویه داوری را اعمال خواهد کرد ؟

** سه هفته بدون تمرین 
سرپرست تیم استقلال ساری با بیان اینکه تیمش در سه هفته گذشته حتی یک جلسه تمرین نداشته و بدون تمرین در مسابقات خانگی و بیرون ازخانه به مصاف حریفان رفته است ، گفت : متاسفانه در این چند هفته کار سرمربی و سرپرست خواهش و التماس از بازیکنان بوده تا حداقل به بازی بیایند تا چند بازی باقی مانده لیگ را به پایان برسانیم.

وی اضافه کرد : برای بازی برابر نفت نوین تهران شب گذشته با تک تک بازیکنان تماس گرفتیم و از آنها خواهش کردیم که به بازی بیایند ، البته آنها هم حق دارند ، برای این که از شروع لیگ تا کنون حتی یک ریال به آنها داده نشده و این درحالی است که همه آنها برای آمدن به سالن هم ازجیب هزینه می کنند. 

**کم لطفی شهرداری ساری به تیم استقلال
سرپرست تیم استقلال ساری با بیان اینکه همه مدیران ورزشی و متولیان ورزش استان از شروع لیگ تا کنون که بازی ها رو به پایان است، خبری از آنها نگرفتند ، گفت : شهرداری ساری در سال گذشته حمایت خوبی از تیم ما داشت و تیم نتایج خوبی گرفته بود و امسال نیز انتظار ما این بوده که حداقل کمک های قطره چکانی خود را از تیم ما دریغ نکند ، اما این کمک های حداقلی شهرداری هم به تیم نشد و به شدت با مشکل مالی مواجه هستیم.

وی افزود : با وجود این مشکلات ، هیات فوتبال مازندران تازه در حالی که سه هفته به پایان لیگ برتر مانده به فکر تیم استقلال افتاده و از ما دعوت کردند که در جلسه ای خدمت آنها برسیم.

محمدی گفت : نمی دانم واقعا ضرورت جلسه در حال حاضر که تیم ما در وضعیت بدی قرار دارد از سوی هیات فوتبال مازندران چیست ؟ ای کاش که این جلسات را زودتر از اینها و در شروع لیگ و ادامه مسابقات درخواست کرده بودیم، تشکیل می شد.

گفتنی است، در چارچوب هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور تیم استقلال ساری عصرجمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری میزبان تیم نفت نوین تهران بود و نتیجه این بازی را 5 برصفر به میهمان میان جدولی خود باخت.

تیم نفت نوین تهران با کسب سه امتیاز این بازی 22 امتیازی شد و به رده هفتم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد و تیم استقلال ساری هم با قبول پانزدهمین شکست این فصل خود ، همچنان با کسب 7 امتیاز در مکان یازدهم جدول 12 تیمی این رقابت ها باقی ماند.

تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور است.

لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های ایران با حضور 12 تیم در حال برگزاری است وتیم پالایش نفت آبادان با کسب 46 امتیاز صدرنشین این مسابقات است.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


رضا 1 0 يکشنبه 15 بهمن 1396-12:47

آقای کیادهی کجاه هستند شورای شهر بودند خوب پول مردم را به تیم می دادند حالا از جیب خودش خرج کند دستش قطع شد واقعا که پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد