جلسه فصلی  هیات جودو استان مازندران به همراه تجلیل از اعضا ء ، مربیان وقهرمانان این رشته ورزشی روز پنجشنبه بیست ویکم دی ماه  در تالار ورستوران اکبر جوجه رامسر برگزار شد.
به میزبانی رامسر؛  جلسه فصلی  هیات جودو استان مازندران به همراه تجلیل از مربیان وقهرمانان جودو  برگزار شد+ تصاویر
به گزارش مازندلیگ، جلسه فصلی  هیات جودو استان مازندران به همراه تجلیل از اعضا ء ، مربیان وقهرمانان این رشته ورزشی روز پنجشنبه بیست ویکم دی ماه  در تالار ورستوران اکبر جوجه رامسر برگزار شد. 
دراین مراسم مجتبی قدمی ریاست هیات جودو استان مازندران و جمعی از رو سای هیاتهای جودو شهرستانهای مختلف استان و اعضای کمیته های مختلف جودو استان به همراه برخی از قهرمانان این رشته و همچنین ابراهیم گلدشتی  ریا ست اداره ورزش وجوانان شهرستان رامسر ، حسن فیلی  ریاست هیات جودو شهرستان رامسر و جمعی از مربیان و قهرمانان رشته جودو در شهرستان رامسر حضور داشتند .
مجتبی قدمی ریاست هیات جودو استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ما درباره وضعیت جودو این استان گفت :  اینجانب پس از انتخاب مجدد بعنوان ریاست هیات جودو استان مازندران به همراه اعضای کمیته ها تصمیم گرفتیم یک برنامه ریزی کوتاه مدت و یکبرنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم .در  برنامه ریزی کوتاه مدت براساس برنامه های و سیاستهای اداره کل  ورزش وجوانان استان مازندران به استعداد یابی در استان مازندران و پرورش آنان خواهیم پرداخت و در راستای همین سیاست بود که تیم جوانی به مسابقات قهرمانی جودو بزرگسالان استان مازندران اعزام کردیم هرچند که نتیجه به دست آمده مطلوب نبود . اما جوانان ما برای دوره های بعد تجربه اندوزی خواهد کرد .
وی افزود: در برنامه ریزی بلند مدت نیز به بستر سازی برای  تو سعه ورزش قهرمانی پرداختیم به آن دلیل که جودو یک ورزش المپیکی است و  جوجیستوو کوراش نیز قرار است در بازیهای آسیایی دوهزار و هجده نیز خواهد بود ومازندران باید در بازیهای آسیایی و المپیک 2020 تو کیو نیز ایفا نقش کند .
قدمی درادامه عنوان کرد : با توجه به تلاشی که در حال حاضر مربیان در شهرستانها مختلف استان انجام می دهند ما دررده های پایه رضایت نسبی برایمان ایجاد شده است و نمایند های استان مازندران در تیم های ملی پایه کشور نیز حضور دارند . و امیدواریم با ادامه این روند همانطوری که گفتیم در المپیک توکیو استان ماز ندران نماینده ای را دررشته جودو داشته باشد .
ریاست هیات جودو استان مازندران درادامه یا د آور شد : ما نیم نگاهی  به و ضعیت امکانات شهرستانهای استان مازندران دررشته جودو داریم . و سعی می کنیم با فراهم کردن بخشی از کمک های مالی  باهمکاری اداره ورزش و جوانان شهرستانها بتوانیم سالنهایی در حد معقول که بتوان در آن به تمرین جودو و برگزاری مسابقه شهرستانی و استانی پرداخت نیز کم کم آماده سازی کنیم و این کاررا در شهرستانهای بهشهر ، ساری ، بابل ، بابلسر و آمل انجام دادیم و با شهرستانهای دیگر نیز رایزنی هایی انجام شده است که انشا الله در آینده این بستر را فراهم خواهیم کرد .
قدمی نیز به این نکته اشاره کرد : که ما نگاهی به میزبانی مسابقات کشوری در استان هم داریم .امسال سه مسابقه دررشته کوراش و جودو بزرگسالان در سطح استان برگزار کردیم والحمد الله توانستیم رضایت فدارسیون جلب کنیم و باید به این نکته اشاره کنیم که اکثر داوران جودو ما در استان مازندران در سطح ملی و بین المللی قرار دارند که با تلاشهای استاد فلاحیان و داوران خوب ما به اینجا رسیدیم  و از امرو ز پس از موفقیت استاد فلاحیان  در  کمیته داوران ، از ایشان در مدیریت کمیته فنی  بهره خواهیم برد که با توجه به توانمندی ایشان  انشا الله با کمبودهای ما در بخش فنی با کمک مربیان به مرورزمان نیز حل خواهدشد .
ریاست هیات جودو استان مازندران نیز در باره و ضعیت جودو شهرستان رامسر گفت : جودو رامسر ظرفیت و پتانسیل نسبتا خوبی دارد و هم مدیران توانمندی دارد و هم استعدادهای خوبی دراین رشته مادر آن مشاهد ه می کنیم . اما باید کمیته استعداد یابی ما با همکاری مربیان   شهرستانهای مختلف تلا ش بیشتری را در غرب استان مازندران وبخصوص با حضور استاد حسین فیلی  متحمل شود .در مسابقات استانی اخیرنیز  رامسر توانسته است  برروی سکو قرار گیرد . و انشا الله با همکاری  هیات استان و هیات جودو شهرستان رامسر و همچنین مدیر ورزشی اداره ورزش و جوانان شهر ستانهای رامسر نوید رو زهای خوبی را در جودو رامسر در آینده خواهیم داد.قدمی درپایان از همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات جودو شهرستان رامسر بابت میزبانی جلسه فصلی هیات جودو استان مازندران تشکر کرد . و گفت : با توجه به توانمندی که در جناب حسن فیلی ریاست هیات جودو شهرستان رامسر سراغ داشتیم ایشان را بعنوان مسئول کمیته انظباطی جودو استان مازندران نیز  منصوب کردیم و ایمان داریم با توجه به تحصیلات ایشان دررشته حقوق کمکهای زیادی را در این بخش به ما خواهد کرد .
در ضمن بارایزنی های ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستانهای رامسرو ریاست هیات جودو شهرستان رامسر میزبانی کلاس عملی مربیگری درجه سه ملی  این رشته در بهمن ماه به رامسر داده شد . که بایددراین راه از تلاشهای ریاست توانمند اداره ورزش  شهرستان رامسر که کارنامه موفقی در میزبانی های مختلف استانی و کشوری در طول این یک سال و نیم مدیریت خودداشته است تشکر کرد.
اما حسن فیلی عضو شورای شهر و ریاست هیات جودو شهرستان رامسر در مصاحبه با خبرنگار ما گفت : جودو رامسر با تلاشهای استاد حسین فیلی و استاد رمضانی مربیان توانمند رشته رو زهای خوبی را در پیش رو دارد  و ما توانستیم امسال با کمک این مربیان توانمند در استان روی سکو قراربگیریم و این نشان می دهد که مربیان ما در کشف و پرورش استعدادها خو ب عمل کرده اند .
وی درادامه افزود : ما امسال تو انستیم مقام سوم تیمی رده سنی جوانان استان را  به شهرستان اختصاص دهیم  وامروز باتوجه به میزبانی از جلسه فصلی هیات جودو استان مازندران و همچنین تجلیل از قهرمانان استان از مربیان و قهرمانان شهرستان رامسر درسال گذشته که شامل :  حسن عسگر رمکی مقام سوم نونهالان مازندران ، هومن چرمچی مقام دوم نوجوانان استان مازندران ، عرفان امیر ارشدی مقام دوم نوجوانان و سوم بزرگسالان استان مازندران ، علیرضا فرج مشایی مقام اول جوانان استان مازندران ، سهیل سمیع زاده مقام دوم  جوانان استان مازندران ، علیرضا سیدین نواده مقام اول نوجوانان استان گیلان ، دانیال محمدی مقام دوم نوجوانان استان گیلان و نیز از استاد احمد رمضانی مربی هیات جودو شهرستان رامسر و استاد حسین فیلی مربی تیم منتخب نوجوانان استان مازندران و همچنین آقای مجید عسگر نژاد مدیر امورمالی هیات جودو شهرستان رامسر ، و عضو منتخب هیات جودو شهرستان تشکرو قدرانی شد .
 در کنار این افتخار آفرینان نیز از سوی هیات جودو شهرستان از اداره ورزش وجوانان شهرستان رامسر و شهر داری و شورای شهررامسر به علت همکاری و کمک های مالی و معنوی که به ورزش جودو داشتند تجلیل شد .
حسن فیلی درپایان ضمن تشکر از تلاشهای و همکاری ریاست هیات جودو استان مازندران دکتر قدمی و  ریاست  ورزشی داره ورزش و جوانان شهرستان رامسر ابراهیم گلدشتی و نیز حضور گرم اعضای شورای شهررامسر در مراسم تجلیل از قهرمانان استان مازندران و شهرستان رامسرتقدیر و تشکر کرد و نیز  از حسن اعتماد ریاست هیات جودو استان مازندران مبنی بر انتخاب وی به عنوان مسئول کمیته انظباطی تقدیر و تشکر ویژه کرد وگفت : امید وارم بتوانم آموخته های خودرا دراین بخش در اختیاررشته جودو قرار دهم و به گسترش اخلاق پهلوانی در این رشته کمک کنم .
وی به میزبانی کلاس   عملی مربیگری  درجه سه ملی  در جودو استان مازندران  در بهمن ماه نیز اشاره کرد و گفت امیدواریم میزبانی خوبی از تمامی مربیان عزیز دررشته جودو داشته باشیم و از رایزنی های ریاست اداره ورزش و جوانان رامسردر بدست آوردن این میزبانی  و لطف و عنایت ریاست هیات جودو استان مازندران نیز تشکر می کنم .

سیاوش زمانزاده
نمایش سادهنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


حمید پنجشنبه 18 مرداد 1397-11:10

خوشحالم بعد از چندین سال دوری و عدم حضور در شهر رامسر و باشگاه جودو تصویر دوست و مربی قدیمی خودمو دیدم یاد جودوکاران قدیمی بخیر سالهای دهه 70 و یاد مقام هایی که کسب کردیم بخیر
استاد و مربی رمضانی فوق العاده مهربون و دوستداشتنی

همگی سلامت و پیروز باشد
حمید مشایی 97/05/18 پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد